Casualowe marynarki na co dzień - idealne do jeansów i T-shirtów

Kasia Żechowicz
19.09.2017 17:00
Dobrze skrojona marynarka to jeden z najważniejszych elementów damskiej garderoby. To również ulubiony "ciuch" paryżanek, uważanych za najbardziej stylowe kobiety na świecie! Odkryj 30 modnych modeli na jesień, które założysz z jeansami i T-shirtem lub dzianinową sukienką.

Tworząc funkcjonalną i stylową garderobę na jesień, nie należy zapomnieć o casualowej marynarce. Ten element ubioru już dawno pozbył się stereotypowych skojarzeń ze sztywnym uniformem i stał się idealnym dopełnieniem wygodnych ubrań na co dzień. Z jeansami i T-shirtem tworzy zadziorny zestaw do pracy i na wolne popołudnie, natomiast z dzianinową sukienką - kobiecą propozycję na jesienne wieczory. Oto 30 modeli casualowych marynarek, które znaleźliśmy w nowych kolekcjach polskich marek.

Więcej modnych marynarek znajdziesz w sklepie Avanti  

Zobacz także
  • Kasia Zielińska Kasia Zielińska nosi kurtkę z popularnej sieciówki. Wiemy, gdzie ją kupić!
  • Bomber jacket Bomber jacket: 27 modeli na jesień
  • kozaki Jesienne kozaki [przegląd]
Komentarze (4)
Zaloguj się
  • Henryk Szydelko

    Oceniono 8 razy 6

    Fajny tytuł, nie ma co... Coś jak "pyszny serowy serek" albo "ruda marynarka w rudym kolorze"... Tak to się właśnie wprowadza obce słowa zamiast naszego, naprawdę pięknego języka. Dzis mamy urlopowe destynacje, turystów - backpakersów ( Boże, jak to napisac po polskawemu?) mamy podróże lowcostowe, mamy brifingi, targety, "dedlajny"(!), nie mamy kierowników tylko leaderów, managerów. Okrzyk zdziwienia i radości to WOW zamiast np."o rany"! O komputerowym slangu że nie wspomnę! Rej się w grobie przewraca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX