Swetry damskie: najmodniejsze kolory jesieni

Natalia Stachacz
12.09.2018 12:30
swetry damskie

swetry damskie (asos)

Najbardziej uniwersalne swetry damskie to w te w neutralnych kolorach, ale w tym sezonie modne są również barwy inspirowane jesienią . Znalazłyśmy 18 nierozpinanych swetrów - może wśród nich znajdziesz swój nowy, ulubiony model?

Jesień to zdecydowanie czas swetrów. Ciepłe, wygodne, pasujące do większości stylizacji swetry świetnie się sprawdzają w chłodnych porach roku.

Swetry damskie: najmodniejsze kolory jesieni

Jesień ma swój niezaprzeczalny urok i wbrew pozorom sporo zalet. Projektanci i miłośnicy mody uwielbiają tę porę roku, bo jest zdecydowanie ciekawsza niż lato czy nawet wiosna. Eksplozja kolorów, faktur i fasonów sprawia, że to właśnie teraz możemy wykreować najciekawsze stylizacje. Jednym ze stałych elementów jesiennej garderoby są swetry damskie. W tym sezonie na topie są intensywne barwy inspirowane kolorami natury: musztardowy, pomarańczowy, bordo, fiolet czy butelkowa zieleń.

Oprócz klasycznych swetrów z grubym splotem, bardzo modne są także eleganckie swetry damskie z wycięciami na plecach. Zobacz nasz przegląd i znajdź swój idealny model. 


mat. partnera