Zimowe szaleństwo - bądź piękna na stoku!

Mariola Borowska
10.01.2018 14:50
Zima to przede wszystkim doskonała okazja, by dać porwać się białemu szaleństwu - wybrać miły kurort w górach, przypiąć narty lub snowboard i oddać się sezonowej przyjemności szusowania. Warto pamiętać, że i na stoku moda rządzi się swoimi prawami. Przemyślmy zatem koncepcję naszego stroju, by nie tylko dobrze się bawić, ale również dobrze wyglądać.

Moda na stokuAutor: nieznany / Kolaż Avanti 24/ źródła: dalliancedesign.blogspot.com, peaceloveshea.com, thegoldennatives.com

Biała dama

biała dama

Autor: nieznany/ Kolaż Avanti 24/ materiały partnerów


Biel doskonale sprawdza się na stoku. Okazuje się być tam kolorem uniwersalnym i nawet jeśli nasza stylizacja składa się wyłącznie z jej odcieni, w tych warunkach nie wydaje się być ani trochę przesadzona. Moja propozycja to białe spodnie narciarskie zestawione z ciepłą kurtką narciarską. Do tego proponuję wysokiej jakości sweter, buty, które możemy założyć, ściągając ciężkie buty narciarskie oraz nausznica jako alternatywa dla czapki.

Gdy lubimy ciemne kolory...

ciemny outfit na stokAutor: nieznany/ Kolaż Avanti 24/ materiały partnerów

Jeśli zdecydowanie lepiej czujemy się w ciemniejszych kolorach, z pewnością nie będziemy mieć żadnych trudności ze znalezieniem odzieży nadającej się na zimowy stok właśnie w czerni i szarości. Dlatego kolejna propozycja outfitu narciarskiego to czarna kurtka, spodnie w tym samym kolorze, jasnoszary sweter z sezonową aplikacją oraz ciepłe śniegowce. Całości dopełniają odpowiednie rękawice oraz gogle.

Więc chodź, pomaluj mój świat

kolorowy stokAutor: nieznany/ Kolaż Avanti 24/ materiały partnerów

Producenci odzieży narciarskiej co roku prześcigają się w różnorodnych wzorach, aplikacjach, połączeniach barw, często z sentymentem spoglądając ku początkom tego sportu, gdy królował właśnie wyrazisty kolor. Do dziś wielobarwne ubrania cieszą się dużym powodzeniem wśród sympatyków zimowego szaleństwa, bowiem na stoku obowiązują nieco inne zasady niż w miejskiej dżungli. Trzecia stylizacja to kolorowa kurtka połączona z białymi spodniami - barwnymi akcentami są tutaj czapka i rękawiczki (gdybyśmy dołożyli jeszcze kolorowe spodnie, moglibyśmy osiągnąć groteskowy look).

A oto więcej inspiracji.

Komentarze (3)
Zaloguj się
  • roz_mak

    Oceniono 1 raz 1

    na stoku lepiej dobrze jeżdzić jak dobrze wyglądać

  • daga_1

    0

    Jasne, biały kolor najlepszy, ale wieczorem, kiedy już nikogo nie ma na stoku. Czy autor był chociaż raz na stoku pełnym narciarzy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX