3 najmodniejsze modele jeansów na lato 2016

Paulina Kruszewska-Zelman
17.05.2016 20:00
jeansy

jeansy (Shutterstock)

Jakie jeansy wybrać w to lato? Sprawdź, na jakie modele warto postawić!

Jeansy zagościły naszych garderobach kilkadziesiąt lat temu i od tego czasu cieszą się naszą wielką miłością. Bo czy któraś w Was wyobraża sobie życie bez tych spodni? Zmieniające się co roku trendy są pretekstem do zakupienia kolejnej pary. Na jakie fasony warto postawić w te wakacje?

Boyfriend jeans

Boyfriendy to za luźne spodnie z denimu pożyczone wprost z szafy brata lub chłopaka. Najczęściej wyróżniają je przetarcia i rozdarcia, które potęgują nieco niedbałe wrażenie. Warto nosić je z obcisłymi topami i bluzkami. W ten sposób podkreślisz figurę.

Mum jeans

Mum jeans to prawdziwe przeciwieństwo boyfriendów. Modelują sylwetkę, a dzięki wysokiej talii spłaszczają brzuch. Zostały pomyślane tak, by optycznie wydłużyć nogi. Warto zakładać do nich kobiece bluzki włożone do środka spodni. W tym sezonie nadal modne są koszule z tasiemką lub wstążką wiązaną pod szyją. To wprost wymarzony model do tych spodni.

Rurki

Prawdziwy must have ostatnich miesięcy, o czym świadczą kolekcje pełne tego rodzaju spodni. Rurki są jednak przeznaczone dla dość zgrabnych dziewczyn, ponieważ z prawdziwą bezwzględnością podkreślają zarys i kształt nóg. Ich krótszą i nieco luźniejszą wersją są cygaretki, które warto nosić do szpilek.

A na jaki model Ty zdecydujesz się tego lata?

Koniecznie sprawdźcie nasze inne propozycje na AVANTI24.pl

Więcej o: