Tak wygląda najlepsza sesja zdjęciowa roku w BARDZO modnym kolorze [Odtwarzamy stylizacje]

Kasia Żechowicz
20.03.2017 12:00
Nagrody Swipecast przyznane! Jury kreatywnej platformy zadecydowało, która okładka, modowa i urodowa sesja zdjęciowa oraz kampania były w poprzednim roku najlepsze. Jedno z najważniejszych wyróżnień zdobyły fotografie oparte na jednym, bardzo modnym w tym sezonie kolorze. Lubicie róż? To zobaczcie ile ma odcieni i jak można go ze sobą łączyć!

'Think Pink' editorial Harper's BazaarŹródło: www.swipecast.com / Autor: Daniel Riera

Różowa stylizacjaKolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Swipecast to kreatywna platforma, która pomaga nawiązać współpracę fotografom, stylistom i projektantom z branży mody. Strona internetowa łączy ofertę jednych z potrzebami drugich, czego rezultatem jest szybsza komunikacja pomiędzy użytkownikami. Założyciele platformy co roku przyznają również nagrody za najlepsze sesje mody, okładki, zdjęcia urodowe oraz sesje mody dla mężczyzn. Wśród tegorocznych laureatów znalazł się Daniel Riera - autor sesji "Think Pink", która ukazała się na łamach brytyjskiego magazynu Harper's Bazaar.

'Think Pink' Harper's Bazaar editorialŹródło: www.swipecast.com Autor: Daniel Riera

Różowa stylizacjaKolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Sesja fotograficzna została utrzymana w odcieniach różu, który zdominował zarówno ubrania, jak i tło. Czarnoskóra modelka wystąpiła w kreacjach Valentino, Dolce & Gabbana, Michael Kors, Jil Sander, Ralph Lauren i innych. Wybór był duży, bowiem róż pojawiał się w wiosennych kolekcjach wyjątkowo często. Nie bez przyczyny. Jego dwa odcienie "Pink Yarrow" oraz "Pale Dogwood" zostały umieszczone przez Instytut Pantone w "top ten" - zestawie najmodniejszych kolorów na wiosenno-letni sezon 2017. Niesamowity efekt uzyskano dzięki zaskakującemu wydobyciu przeróżnych odcieni różu na tle krajobrazów, w których dominował ten sam kolor! Sesja zdjęciowa jest więc nie tylko wspaniałym dziełem artystycznym, ale również świetną wskazówką, jak wykorzystać kolorystyczne trendy i inspiracją dla modnych połączeń.

'Think Pink' editorial Harper's BazaarŹródło: www.swipecast.com / Autor: Daniel Riera

Różowa stylizacjaKolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Za stylizację modelki Aamito Lagum odpowiadała Joanna Hillman, natomiast niesamowite krajobrazy to pola solne w Hiszpanii. Wśród naszych ulubionych części garderoby wybranych do tej sesji jest różowy płaszcz z kolekcji Bottega Veneta, który stylistka połączyła z czerwonymi butami. Warto zainspirować się ciemniejszymi i jaśniejszymi odcieniami różu wykorzystanymi na zdjęciach i stworzyć stylizację bazującą na ubraniach w tej samej tonacji barw. Mimo dominacji jednego koloru, sylwetka prezentuje się ciekawie i dynamicznie, jest także zaprzeczeniem stereotypowego, "cukierkowego" postrzegania różu.

Więcej różowych ubrań i dodaktów znajdziesz w sklepie Avanti

Zobacz także
  • Wiosna 2017 - najmodniejsze połączenia kolorystyczne Wiosna 2017: najmodniejsze połączenia kolorystyczne w trzech stylizacjach
  • Jacek Kołodziejski - kampania TAKK Tak wygląda najlepsza fotografia modowa 2016, której autorem jest... Polak!
  • Jak połączyć róż z innymi kolorami? Jakie kolory pasują do pudrowego różu i fuksji?
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX