Kolekcje

 • Seksowne obuwie od sióstr Jenner - zobacz...

  Seksowne obuwie od sióstr Jenner - zobacz...

  Po sukcesach przy tworzeniu kolekcji odzieżowej, siostry Kendall i Kylie Jenner spróbowały swoich sił, jako projektantki obuwia. Kolekcja butów KENDALL + KYLIE weszła do sprzedaży we wrześniu. Co w niej znajdziemy?

  Kolekcje
 • Aneta Kręglicka dla Badura - zobacz najnowszą...

  Aneta Kręglicka dla Badura - zobacz najnowszą...

  31 sierpnia w Hotelu Bristol w Warszawie odbyła się oficjalna premiera kolekcji zaprojektowanej przez ambasadorkę marki Badura, Anetę Kręglicką. Zobacz obuwie z kapsułowej kolekcji Badura Icons!

  Kolekcje
 • Najnowsza kolekcja Rebekki Minkoff

  Najnowsza kolekcja Rebekki Minkoff

  Jeśli nie znasz jeszcze projektów utalentowanej Rebekki Minkoff powinnaś to zmienić. Niezwykła projektantka tworzy doskonałe ubrania i dodatki, które z pewnością spodobają się każdej z Was, sprawdźcie.

  Kolekcje
 • Triumph na sezon jesień-zima 2016

  Triumph na sezon jesień-zima 2016

  Triumph otworzył kolejny salon marki, a jednocześnie pokazał nowości na zbliżający się sezon. Będzie wyjątkowo zmysłowo! Dlaczego? Przekonajcie się...

  Kolekcje
 • Topshop - jesienna odsłona kolekcji

  Topshop - jesienna odsłona kolekcji

  Koniec z mocnymi, kolorowymi akcentami w stylizacjach. Królują stonowane i eleganckie barwy. Co nie oznacza, że nie przyciągną uwagi wszystkich wokół. Sprawdź, co Topshop proponuje na jesień i zimę 2016.

  Kolekcje
 • Vans i Nintendo - wspólna kolekcja ubrań i...

  Vans i Nintendo - wspólna kolekcja ubrań i...

  Nasza ulubiona marka trampek po raz kolejny zachwyca nas swoją niestandardową kolekcją. Tym razem Vans współpracuje z Nintendo i tworzy kolekcję ubrań i dodatków inspirowanych kultowymi grami. Odkryjcie ją razem z nami.

  Kolekcje
 • Levi's - jeansy szyte na miarę

  Levi's - jeansy szyte na miarę

  Jeansy dopasowane do Twojego stylu i indywidualnych preferencji. Tak oryginalne, że na pewno nikt inny ich nie posiada! To cel marki Levi's na to lato. Sprawdź, w jaki sposób zostanie zrealizowany. Podejrzałyśmy też kolekcję na...

  Kolekcje