Okulary Solano wiosna-lato 2019

Walizki spakowane! Ekscytacja tym co przyniesie nowy dzień i podążanie w nieznanym kierunku świata stało się inspiracją dla najnowszej sesji SOLANO na sezon wiosna-lato 2019. Chęć odkrywania,widzenia świata poprzez pryzmat możliwości, a nie ograniczeń spotkały się z odważnym wzornictwem.

Solano wiosna-lato 2019Solano wiosna-lato 2019 mat. partnera

W kolekcji okularów przeciwsłonecznych pojawią się krystaliczne oprawy w wersji przeźroczystej bądź przypominającej mleczne szkło. Modele w kształcie ośmiokąta zamknięte w delikatnej, metalowej oprawie pozwolą na powrót do stylu vintage. Płaska, gradalna soczewka z powłoką lustrzaną niczym tafla szkła przykuje uwagę i sprawi, że nie zginiesz w tłumie. Okulary ozdobione kolorowymi, żywymi printami jak paski, wzory geometryczne i marynistyczne oraz ponadczasowe kwiaty będą mocnym akcentem każdej garderoby. Kolorystyka kolekcji pozostanie żywa, intensywnie kontrastowa od granatów po rozmaite odcienie róży i pasteli, które przywołują na myśl barwy natury.

Solano wiosna-lato 2019Solano wiosna-lato 2019 mat. partnera

Solano to połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych przyjaznych dla oka z najnowszymi trendami modowymi. Okulary przeciwsłoneczne Solano wyposażone są w doskonałe soczewki polaryzacyjne PC oraz TAC z profesjonalnym filtrem UV. Skutecznie blokują odblaski, znacznie podwyższają przejrzystość obrazu, dzięki czemu zwiększa się komfort widzenia a oczy są w 100% chronione przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Jedno jest pewne-niezależnie od tego, gdzie się wybierasz w kolekcji Solano na 2019 rok znajdziesz okulary idealne do tej podróż.

Okulary Solano z kolekcji wiosna-lato 2019Okulary Solano z kolekcji wiosna-lato 2019 mat. partnera

Więcej o: