Polskie gwiazdy uwielbiają tę markę. Jej produkty pokochała też Eva Longoria

Znana amerykańska aktorka pojawia się na otwarciu butiku Lilou w poznańskim centrum handlowym Posnania.

Marka słynąca z personalizowanej biżuterii otworzyła kolejny butik. Posnania Shopping & Lifestyle to kolejny punkt na mapie Lilou. To wyjątkowe miejsce pełne najlepszych marek, cenionych projektantów i niepowtarzalnego klimatu. Otwarciu towarzyszyła znana amerykańska aktorka Eva Longoria, która zakochała się w bransolecie Caroline. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Magdalena Mousson-Lestang stworzyła markę Lilou w 2008 roku - w ciągu zaledwie siedmiu lat powstało blisko 30 butików w Polsce, butik w Paryżu przy prestiżowym 145, Boulevard St-Germain oraz w Niemczech w Düsseldorfie i Kolonii. Dzięki nowoczesnej platformie internetowej dostępnej w czterech wersjach językowych, marka dociera w najdalsze zakątki świata.

Do grona wiernych fanek i wielbicielek projektów marki należą takie gwiazdy jak: tenisistka Agnieszka Radwańska, modelka Joanna Krupa, aktorki Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Edyta Herbuś, Elżbieta Romanowska, Julia Kamińska, Marta Dąbrowska, piosenkarka Doda, topmodelki  Paulina Krupińska i Ania Jagodzińska, dziennikarka Anna Kalczyńska, a także amerykańska aktorka Jackie Cruz jak i niemieckie aktorki Emilia Schüle i Sibel Kekilli

Więcej o: