28.03.2017 13:00
fot. materiały prasowe House

fot. materiały prasowe House (fot. materiały prasowe House)

Wiosenno-letnie stylizacje w klimacie miejskiej dżungli

Co jest najgorętszym trendem tego sezonu? Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na to nurtujące wszystkich pytanie!

Każda z nas chce wyglądać modnie w nowym sezonie, z pomocą z pewnością przyjdzie nam wiele marek, jednak naszą uwagę warto skupić szczególnie na jednej. Mowa o nowej, wiosenno-letniej kolekcji House, która zainspiruje niejedną kobietę. Wykorzystaj potencjał, jaki dają ubrania z tego sklepu, łącz ze sobą drobne, kobiece kwiatki i jeansowe kurtki. Skórzane ramoneski dodaj do obszernych bluz z napisami. Ołówkowe spódnice możesz dobrać do wysokich za kostkę trampek.

fot. materiały prasowe Housefot. materiały prasowe House

Hasłem przewodnim kolekcji jest stwierdzenie "#Thank you for being you", dlatego warto zainspirować się nim i stworzyć stylizacje, od których czuć wiosenny luz i zero ograniczeń. Taka stylizacja będzie w stu procentach oddawać twoje wewnętrzne ja, w które warto wsłuchać się tej wiosny. Odbiorcy marki to ludzie, którzy wiedzą czego chcą, świadomi swoich wyborów i zachowań, nie bojący się życiowych wyzwań i zmian. Sama marka o swojej kolekcji pisze:

W kampanii SS17 podglądamy młodych ludzi, obserwujemy ich zachowania - trochę z dystansem, trochę z przekornym uśmiechem, jednak lubimy i doceniamy ich właśnie za to, że są sobą. Wszystko dlatego, że House chce być jak najbliżej młodych ludzi, chce towarzyszyć im w codziennej zabawie, w spotkaniach ze znajomymi, w jeździe na desce i szalonej zabawie na koncertach.

fot. materiały prasowe Housefot. materiały prasowe House

Warto więc jest być sobą i żyć zgodnie ze swoją naturą, ponieważ doceni to nie tylko marka House, ale również ludzie nas otaczający. Dzięki temu każda nasza stylizacja będzie niosła ze sobą coś wyjątkowego.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX