28.03.2017 13:00
fot. materiały prasowe House

fot. materiały prasowe House (fot. materiały prasowe House)

Wiosenno-letnie stylizacje w klimacie miejskiej dżungli

Co jest najgorętszym trendem tego sezonu? Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na to nurtujące wszystkich pytanie!

Każda z nas chce wyglądać modnie w nowym sezonie, z pomocą z pewnością przyjdzie nam wiele marek, jednak naszą uwagę warto skupić szczególnie na jednej. Mowa o nowej, wiosenno-letniej kolekcji House, która zainspiruje niejedną kobietę. Wykorzystaj potencjał, jaki dają ubrania z tego sklepu, łącz ze sobą drobne, kobiece kwiatki i jeansowe kurtki. Skórzane ramoneski dodaj do obszernych bluz z napisami. Ołówkowe spódnice możesz dobrać do wysokich za kostkę trampek.

fot. materiały prasowe Housefot. materiały prasowe House

Hasłem przewodnim kolekcji jest stwierdzenie "#Thank you for being you", dlatego warto zainspirować się nim i stworzyć stylizacje, od których czuć wiosenny luz i zero ograniczeń. Taka stylizacja będzie w stu procentach oddawać twoje wewnętrzne ja, w które warto wsłuchać się tej wiosny. Odbiorcy marki to ludzie, którzy wiedzą czego chcą, świadomi swoich wyborów i zachowań, nie bojący się życiowych wyzwań i zmian. Sama marka o swojej kolekcji pisze:

W kampanii SS17 podglądamy młodych ludzi, obserwujemy ich zachowania - trochę z dystansem, trochę z przekornym uśmiechem, jednak lubimy i doceniamy ich właśnie za to, że są sobą. Wszystko dlatego, że House chce być jak najbliżej młodych ludzi, chce towarzyszyć im w codziennej zabawie, w spotkaniach ze znajomymi, w jeździe na desce i szalonej zabawie na koncertach.

fot. materiały prasowe Housefot. materiały prasowe House

Warto więc jest być sobą i żyć zgodnie ze swoją naturą, ponieważ doceni to nie tylko marka House, ale również ludzie nas otaczający. Dzięki temu każda nasza stylizacja będzie niosła ze sobą coś wyjątkowego.

Zobacz także
  • fot. materiały prasowe House Tej wiosny podbij świat social mediów - radzimy jak to zrobić
  • fot. materiały prasowe House Moda i hashtagi - czy ten duet da się połączyć?
  • fot. materiały prasowe House Bądź sobą gdziekolwiek jesteś
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy