Suknie ślubne w stylu retro

retrose
19.07.2011 13:30
A A A
Suknie ślubne w styl retro

Suknie ślubne w styl retro (Groszki)

Śluby i wesela odbywają się w każdy weekend tego lata. I tak będzie do końca września, gdy sezon uznamy za zakończony. Do tego czasu suknie ślubne są towarem wysoce poszukiwanym.

W tym roku nosimy retro. Szeroko rozumiane - bo obejmuje suknie ślubne w stylu XIX w. heroiny, z dużym trenem i falbankami, sukienki w stylu empire - odcinane pod biustem, proste suknie z obniżonym stanem w stylu lat 20., suknie gorsetowe i sukienki w stylu lat 60.

Inspirujemy się tym, co było, na boku zostawiając modne jeszcze do niedawna klasyczne suknie ślubne lub sukienki minimalistyczne.

Na fali są delikatne koronki, ręcznie haftowane kwiaty, materiał obszyty perełkami czy stójki przy szyi. Mile widziane odsłonięte dekolty, lub suknie na jedno ramię (to jedyne odstępstwo od retro).

Sukienka w stylu empire, jak z szafy naszej babci, Odzieżowe Pole, 3000 zł

Kolorystyka raczej ecru niż biała, kość słoniowa, wanilia, przywodząca na myśl materiał spatynowany zębem czasu, wyciągnięty ze starej skrzyni lub odziedziczony po przodkach.

W dodatkach stawiamy na małe trzewiki, haftowane torebeczki i perły w uszach. Makijaż powinien być delikatny i dziewczęcy, wszelka przesada i przepych zabronione.

W galerii znajdziecie SUKNIE ŚLUBNE W STYLU RETRO

Wszystkie pochodzą z ze sklepu internetowego saltandpepper.pl

Więcej:

Suknie ślubne Splendor

Suknie ślubne Splendor

PYTANIE Suknie ślubne retro:

 Są okropne, nie chcę wyglądać jak wyjęta z muzeum.
 Wolę coś nowoczesnego i śnieżnobiałego.
 Uwielbiam retro, jakie tu pole do inspiracji!

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy