Torba, w której wszystko znika? Sprawdź jak uporządkować swoją torebkę

Wiele kobiet ma problem z odszukaniem czegokolwiek w swojej torebce. Ty też? Sprawdź jak możesz temu zaradzić.

Wielkie porządki

Jak uniknąć bałaganu w torebce? Przede wszystkim robić w niej generalne porządki, najlepiej cotygodniowy przegląd zawartości. Nie pamiętasz, kiedy sprawdzałaś dokładnie swoją torbę? Może się okazać, że połowa jej ciężaru to rzeczy, które powinny znaleźć się w śmietniku. Większość z nas ma pewnie w swoich torbach skasowane bilety autobusowe, niepotrzebne paragony czy opakowanie po chusteczkach higienicznych. Staraj się utrzymywać porządek w swojej torebce, jeśli jednak wiesz, że temu nie podołasz wyznacz sobie niezmienną datę jej sprzątania.

Torebka dobrana do okazji

Nie zapominajmy o tym, że torebka powinna być dobrana zarówno do stroju jak i okazji. Noszenie kopertówek na co dzień może nie być zbyt wygodne, a wielkie torby zabierane ze sobą na przyjęcia z pewnością nie sprawią, że nasza stylizacja będzie wyglądać lepiej. Zastanów się czy naprawdę potrzebujesz wszystkiego, co znajduje się w Twojej torbie. Na co dzień mamy zazwyczaj duże, bardzo pojemne torby. Mamy w nich mnóstwo przedmiotów, większości z nich nigdy nie używamy. Zabieraj ze sobą tylko niezbędne rzeczy, reszta może poczekać na Ciebie w domu. Idąc na imprezę raczej nie przyda Ci się kalendarz, a na co dzień nie potrzebujesz nosić ze sobą całej palety cieni do powiek.

Rodzaj torby idealnej do codziennych stylizacji

Jeśli wolisz torby-worki bez usztywnionego dna dobrze posegreguj rzeczy, które są Ci potrzebne na co dzień. Noś telefon zawsze w tej samej kieszonce, kup długą smycz do kluczy, aby szybciej je odnaleźć, wszystkie kosmetyki przechowuj w niedużej kosmetyczce. Twoja torebka ma prostokątny kształt i solidne dno, ale brak w niej kieszonek? Kup organizer do torebki, dzięki któremu uporządkujesz wszystko, co w niej nosisz.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: