Wielkie okrycie - z tymi dodatkami na pewno nie zmarzniesz

Ciepły dodatek w dużym rozmiarze - przegląd szali, chust, poncz i nie tylko! Otul się w dobrym stylu!

Z pierwszymi jesiennymi chłodami zaczynamy rozglądać się za czymś, co zapewni nam upragnione ciepło. Niestety nie wszędzie wypada nam zabrać ze sobą ukochany kocyk, dlatego trzeba szukać ratunku gdzie indziej. Nie ma sensu łapać pierwszego lepszego ciepłego szala, jaki akurat wpadnie nam w rękę. W sklepach oraz w sieci aż roi się od stylowych dodatków na jesień, z którymi na pewno nie zmarzniemy.

Ponczo

Nasz zdecydowany ulubieniec i hit każdej jesieni. Szczególnie modne są poncza w stylu boho i takie też najczęściej można spotkać w sklepach. Równie modne, co przydatne na różne okoliczonści sa poncza w standardowych kolorach elegancji - czarne i beżowe ponczo w szafie zawsze może się przydać. Ale ekstrawagancja zawsze w cenie!

 

Modne poncza na jesieńAnna Field, Szaleo, Becksöndergaard, River Island

Wielkie szale

Nosimy je z uwielbieniem! Nic tak nie zapewni nam ciepła jak modne ostatnio duże szale, które niemal zastępuja nam koce. A w dodatku wyglądają szalenie nonszalancko, gdy zamaszyście zarzucamy je przez ramię. Naszym hitem są ogromne szale w kratę.

Szale w wielkim rozmiarzeBarts, Belmondo, Fraas, Marc O'Polo

Chusty

To łagodniejsza, choć wcale nie mniej ciepła wersja szali. Są o wiele lżejsze, choć wcale nie ustępują rozmiarem wielkim szalom. Zamieniamy na nie szaliki zwłaszcza w stylizacjach z eleganckimi płaszczami.

Ciepłe chusty na jesieńAllora, Ichi, Szaleo, Wittchen

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

 


Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

 


Więcej o: