Ciąża- przegląd najciekawszych akcesoriów i ubranek dla wyczekiwanego maluszka

Zobacz co najlepiej kupić przed narodzinami upragnionego maluszka i w co go ubierać....

Nareszcie się udało, jesteś w upragnionej ciąży? Maluszek spędza Ci sen z powiek i wszystkie potrzebne dla niego dodatki i akcesoria? Chciałabyś żeby wszystko już na niego czekało, żeby nie trzeba było biegać po sklepach już po narodzinach? Mamy dla Ciebie mini ściągawkę co warto kupić dla malucha jeszcze przed jego przyjściem na świat.

Oczywiście zaczynamy od śpioszków, bo w coś będziesz musiała swoją pociechę ubrać, żeby nie zmarzła. Oprócz tzw.piżamy dla najmłodszych, powinnaś zapatrzeć się również w rożek. Wygodniej Ci będzie przetransportować maluszka ze szpitala do domu.

Butelka do karmienia, to konieczność, kiedy nie możesz karmić piersią. Zadbaj o to, żeby była porządnie wykonana i nie przeciekała!

Fotelik do samochodu będzie Ci potrzebny, jeśli jesteś zmotoryzowaną mamą i masz zamiar poruszać się po mieście z maluszkiem. W zasadzie będzie Ci potrzebny prawie zawsze, więc to jest absolutna konieczność.

Wózek do wożenia i nie tylko.... wiesz, że jednym ze sposobów na uśpienie malucha jest wożenie go w wózku po domu? Najlepiej czuje się przy mamie, więc kiedy musisz zająć się obiadem a pokój młodego jest trochę dalej, włóż go do wózka i postaw obok kuchni. Odgłosy gotowanego obiadu na pewno go nie obudzą, a Twoja obecność sprawi, że malec będzie się czuł bezpieczniej.

Wanienka idealnie nada się jeśli w łazience masz prysznic i brodzik. Dużo wygodniej byłoby oczywiście w wannie, ale nie każdy może sobie pozwolić na takie udogodnienia.

Łóżeczko będzie Ci potrzebne jeśli od małego chcesz uczyć maluszka spania na odległość. A jak wiemy każda mama po porodzie chce się nacieszyć maluchem i zabiera go ze sobą do małżeńskiego łóżka:P

Zadbaj o to, żeby maluch miał wszystko czego mu potrzeba. Nie muszą to być oryginalne, najdroższe rzeczy. Ubranka najlepiej kupować w ciuchlandach, przecież on i tak z nich wyrośnie, a mebelki i niezbędne urządzenia możesz kupić taniej w internecie. No chyba, że dostaniesz wszystko w spadku po starszym rodzeństwie :)

 

Materiały partnerów

Wybór najciekawszych produktów dla najmłodszych

Więcej o: