H&M Loves Music Warsaw- pierwszy raz w Polsce

Festiwal ze specyficzną sceną na wodzie po raz pierwszy w Warszawie, nie może Cię zabraknąć! Przygotuj się na lato i zachwycaj na koncertach swoim wyglądem!

 

Dla wielu z nas, wakacje kojarzą się z wyjazdami, leżeniem na plaży czy leżaku na basenie. Niektórzy wolą wyjechać w góry, spędzając intensywnie swój czas wolny, inni pasjonują się zwiedzaniem zagranicznych państw. Inni zaś z utęsknieniem czekają na lato pełne przygód takich jak festiwale muzyczne. W Polsce od dawien dawna króluje sierpniowy Woodstock, czy lipcowy Jarocin. Do większych festiwali dołączył Orange Warsaw Festiwal, Opener czy też Audioriver w Płocku. Nie zapominajmy również o mniejszych festiwalach muzyki reggae- "Reggaeland", "Ostróda Festiwal" czy jazzowe brzmienia- "Męskie granie". Do tej obszernej listy festiwali ( a to nie pełna lista) dołaczył H&M Loves Music Warsaw. Chociaż szwedzka sieciówka już od sześciu lat organizuje podobne eventy to w Polsce zagości po raz pierwszy. H&M to marka kojarzona z ubraniami, kosmetykami i różnymi dodatkami. Każdy tam może znaleźć coś dla siebie. Jest to najczęściej wybierany sklep przez warszawskie zakupocholiczki. Nic więc dziwnego, że organizatorzy festiwalu postanowili właśnie tu w Warszawie zorganizować taki koncert. Niezwykłe wydarzenie ze wzgledu na nietypową scenę na wodzie,  będzie zlokalizowane na przemian w okolicy klubów Pomost 511 czy Temat Rzeka. Muzyka niosąca się wraz z falami rzeki Wisły, zadowoli zarówno miłośników klubowego szaleństwa jak i tych którzy kochają wakacyjne imprezy na świeżym powietrzu.  Festiwal zaczyna się już 5 czerwca i potrwa aż cztery tygodnie. Na pływającej scenie będziemy mogli zobaczyć takie zespoły jak: The Dumplings, Vanilla Ace, Robosonic, Riva Starr, Last Robots, Ex Boyfriends. Oprócz nich będziemy mogli zabawić się przy muzycę min. Natalii Przybysz, Wojtka Mazolewskiego, KAMP!, Gnucci'ego, Barteka Winczewskiego, Miko Czajkowskiego, Dudekk, DJ Kuvau i wielu wielu innych.  My nie możemy się już doczekać lata a Wy? Do zobaczenia nad Wsiłą!

Dla wielu z nas, wakacje kojarzą się z wyjazdami, leżeniem na plaży czy leżaku na basenie. Niektórzy wolą wyjechać w góry, spędzając intensywnie swój czas wolny, inni pasjonują się zwiedzaniem zagranicznych państw. Inni zaś z utęsknieniem czekają na lato pełne przygód takich jak festiwale muzyczne. W Polsce od dawien dawna króluje sierpniowy Woodstock, czy lipcowy Jarocin. Do większych festiwali dołączył Orange Warsaw Festiwal, Opener czy też Audioriver w Płocku. Nie zapominajmy również o mniejszych festiwalach muzyki reggae- "Reggaeland", "Ostróda Festiwal" czy jazzowe brzmienia- "Męskie granie".

Do tej obszernej listy festiwali ( a to nie pełna lista) dołączył H&M Loves Music Warsaw. Chociaż szwedzka sieciówka już od sześciu lat organizuje podobne eventy to w Polsce zagości po raz pierwszy. H&M to marka kojarzona z ubraniami, kosmetykami i różnymi dodatkami. Każdy tam może znaleźć coś dla siebie. Jest to najczęściej wybierany sklep przez warszawskie zakupoholiczki. Nic więc dziwnego, że organizatorzy festiwalu postanowili właśnie tu w Warszawie zorganizować taki koncert. Niezwykłe wydarzenie ze względu na nietypową scenę na wodzie,  będzie zlokalizowane na przemian w okolicy klubów Pomost 511 czy Temat Rzeka. Muzyka niosąca się wraz z falami rzeki Wisły, zadowoli zarówno miłośników klubowego szaleństwa jak i tych którzy kochają wakacyjne imprezy na świeżym powietrzu.

Festiwal zaczyna się już 5 czerwca i potrwa aż cztery tygodnie. Na pływającej scenie będziemy mogli zobaczyć takie zespoły jak: The Dumplings, Vanilla Ace, Robosonic, Riva Starr, Last Robots, Ex Boyfriends. Oprócz nich będziemy mogli zabawić się przy muzyce min. Natalii Przybysz, Wojtka Mazolewskiego, KAMP!, Gnucci'ego, Bartka Winczewskiego, Miko Czajkowskiego, Dudekk, DJ Kuvau i wielu wielu innych.  My nie możemy się już doczekać lata a Wy? Do zobaczenia nad Wisłą!

Więcej o: