Ażurowe i dziurkowane torebki na lato - którą wybierasz?

Dla kobiet, które nie lubią banału i cenią oryginalne dodatki.

Nie zapominajmy, że kobieca stylizacja nie składa się jedynie z bluzki i spódnicy. Codzienny look tworzy o wiele więcej - buty, torebka, biżuteria, makijaż, fryzura, a nawet manicure. Staramy się być zadbane zawsze i pod każdym względem. Lubimy się ubierać, przebierać i stylizować, dlatego nasza garderoba zwykła pomieścić mnóstwo [nie] zbędnych dodatków. Cóż by to była za przyjemność nosić wciąż tę samą torebkę...

DKNYDKNY, cena 629 zł


Jednym z ostatnich trendów są dziurkowane i ażurowe akcesoria. Nam szczególnie przypadły do gustu torebki w tym właśnie stylu. Kolorowe i bardziej stonowane - wszystkie wyglądają przepięknie w oryginalnych wycięciach.

Zajrzyjcie do GALERII i obejrzyjcie wybrane przez nas propozycje z sieciówek i sklepów internetowych. Znalazłyście coś dla siebie?

Nie zapominajmy, że kobieca stylizacja nie składa się jedynie z bluzki i spódnicy. Codzienny look  tworzy o wiele więcej - buty, torebka, biżuteria, makijaż, fryzura a nawet manicure. Jednym słowem kobiety nie mają lekko - musimy być zadbane zawsze i pod każdym względem. Poza tym lubimy się ubierać, przebierać i stylizować, dlatego nasza garderoba musi pomieścić mnóstwo niezbędnych dodatków. Cóż by to była za przyjemność codziennie nosić tę samą torebkę?
Jednym z ostatnich trendów są dziurkowane i ażurowe akcesoria. Nam szczególnie przypadły do gustu torebki w tym stylu. Kolorowe i bardziej stonowane - wszystkie wyglądają przepięknie z oryginalnymi wycinankami.
Zajrzyjcie do GALERII i obejrzyjcie wybrane przez nas propozycje z sieciówek i sklepów internetowych. Znalazłyście coś dla siebie?
Zdjęcie AZARA AŻUROWA TOREBKA GWIAZD SKÓRZANA A4 (212k) Zdjęcie Modne Niebo ażurowa torebka z ćwiekami brzoskwiniowa T218 Zdjęcie Valentina Torebka damska MIRANDA Zdjęcie Wittchen Torebka damska 78-4-211-0
AZARA AŻUROWA TOREBKA Modne Niebo ażurowa torebka Valentina Torebka damska Wittchen Torebka damska
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info
Więcej o: