Klasyczne dodatki do stroju biurowego - ponad 100 propozycji

Klasyczne torebki, eleganckie buty i nietuzinkowa biżuteria są nieodzownym elementem biurowych stylizacji. Gdzie ich szukać?

Strój do pracy rządzi się swoimi prawami. Musi być skromny, szykowny i stonowany. Zbędna jest tu awangarda i krzykliwe dodatki. Najlepiej widziane są klasyczne dodatki - pojemne torebki, eleganckie i wygodne buty oraz prosta biżuteria.

kolaż groszki.plkolaż groszki.pl


W poszukiwaniu najbardziej uniwersalnych, a zarazem gustownych i oryginalnych dodatków, przejrzałyśmy oferty naszych ulubionych sklepów. Znalazłyśmy w nich eleganckie torebki, które pomieszczą kobiecy niezbędnik (kosmetyczkę, portfel, komórkę, długopis, krem do rąk i całą masę rzeczy, które codziennie ze sobą nosisz - nawet o tym nie wiedząc) oraz buty dla kobiet ceniących elegancję i wygodę. Trafiłyśmy na ciekawą biżuterię, która uzupełni niejedną biurową stylizację, a nie będzie za nadto zwracała na siebie uwagi.

Zajrzyj do naszej GALERII i przyjrzyj się naszym propozycjom. Mam nadzieję, że wybierzesz z nich to, czego od dawna szukałaś.

 

Strój do pracy rządzi się swoimi prawami. Musi być skromny, szykowny i stonowany. Zbędna jest tu awangarda i krzykliwe dodatki. Najlepiej widziane są klasyczne dodatki -pojemne torebki, eleganckie i wygodne buty oraz prosta biżuteria.
W poszukiwaniu najbardziej uniwersalnych, a zarazem gustownych i oryginalnych dodatków, przejrzałyśmy oferty naszych ulubionych sklepów. Znalazłyśmy w nich eleganckie torebki, które pomieszczą kobiecy niezbędnik (kosmetyczkę, portfel, komórkę, długopis, krem do rąk i całą maskę rzeczy, które codziennie ze sobą nosisz - nawet o tym nie wiedząc) oraz buty dla kobiet ceniących elegancję i wygodę.  Trafiłyśmy na ciekawą biżuterię, która uzupełni niejedną biurową stylizację, a nie będzie za nadto zwracała na siebie uwagi.
Zajrzyj do naszej GALERII i przyjrzyj się propozycjom. Mam nadzieję, że wybierzesz z nich to, czego od dawna szukałaś.
Najpopularniejsze torebki damskie w Okazje.info - styczeń 2014
GOSHICO Pikowana torebka z haftowaną klapą GODDESS N...
  • Mieszcząca A4

WooWoo Ladies Womens Vintage Celebrity Tote Designer...

Więcej o: