Cekinowe szaleństwo - 100 propozycji!

annaszulc
17.11.2011
A A A
Cekinowe ubrania i dodatki

Cekinowe ubrania i dodatki (kolaż Groszki.pl)

Niedługo Sylwester i karnawał. Czas rozejrzeć się za imprezowymi kreacjami i dodatkami. Daleko szukać nie musicie - wystarczy zajrzeć do naszego cekinowego przeglądu!

Powoli zbliżamy się do grudniowego szału zakupów, planowania i imprezowania. Najpierw czekają nas miłe chwile w towarzystwie najbliższych, później szaleństwa podczas Sylwestra i karnawału.

Jak co roku, jednym z głównych trendów na te szalone dni, są cekiny. W tym roku wybór jest znacznie większy. Kiedyś producenci oferowali tę ozdobę jedynie w wersji okrągłej, małej i połyskliwej. Dzisiaj, do wyboru mamy również mat, przeróżne kształty i wielkości. Dobrym przykładem są baleriny z Zary z owalnymi i dość sporymi, jak na buty, cekinami:

Baleriny Zara

 

... czy bluzka z Asosa w tak intensywnym kolorze i z tak intrygująca fakturą, że nie sposób przejść obok niej obojętnie:

Cekinowa bluzka Asos

Koniecznie zajrzyjcie do GALERII, w której zgromadziłyśmy aż 100 ubrań i dodatków z cekinami! Po obejrzeniu napiszcie czy podoba się Wam tendencja na udziwnianie tego typu ozdoby oraz czy w ogóle ją lubicie i nosicie, bo z jednej strony znajdą się tacy, którzy stwierdzą, że to czysty kicz, a z drugiej - tacy, którzy są za wybieraniem cekinów także na co dzień.

Czytaj dalej:

kożuch, botki, buty, botki z kożuszkiem, obuwie na zimę 2011, na jesień 2011

Na jesień i zimę: botki z kożuszkiem

 

motywy zwierzęce, cętki, buty, panterka, obuwie, jesień 2011

Buty w cętki to wciąż hit! Nosisz?

PYTANIE Nosisz cekiny?

  • Tylko w Sylwestra.
  • Nigdy - są kiczowate!
  • Noszę, także na co dzień.
  • Noszę na różne okazje, ale nie na co dzień.

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy