Gapa Fashion - wiosna/lato 2011

20.04.2011 13:30
A A A
Gapa Fashion, wiosna/lato 2011

Gapa Fashion, wiosna/lato 2011 (Gapa Fashion)

Odwieczny problem kobiety - poddać się romantycznym tendencjom czy kreować się na silną kobietę interesu - odzwierciedla nowa kolekcja Gapa Fashion.

Nowa kolekcja Gapa Fashion na wiosnę/lato 2011 ma dwa główne trendy. Marka opracowała sukienki dla kobiet, które pracują aktywnie zawodowo i chcą nosić trochę bardziej odważne stroje biznesowe. Sukienki o prostym kroju, ale w bardzo intensywnych kolorach to rewelacyjna propozycja dla kobiet, które nie chcą wyrzekać się koloru z powodu sztywnych reguł w pracy. Stroje są ozdobione ciekawymi detalami, drapowaniem, przeszyciem, ekspresem, który uatrakcyjnia ubiór.

Coś interesującego znajdą dla siebie także panie, które cenią sobie ubrania w stylu kobiecym, podkreślającym linię ciała. Romantyczne sukienki o rozkloszowanym kroju, inspirowane modnym lookiem Diora z lat 50., delikatne drapowania i kwiaty.

Romantyczna sukienka z delikatnym kwieciem, Gapa Fashion, wiosna/lato 2011

Kwiaty ogarniają zresztą całe sukienki, lub rozsypują się tylko delikatnie na materiale. Ciekawe są też połączenia czerni z bielą i hojną ręką podane nadruki, które ogarnęły sukienkę, tunikę i bluzkę.

W kolekcji znajdziemy też płaszcze i żakiety, które dopełnią wiosennej stylizacji.

Więcej:

Makalu, wiosna 2011

Makalu - wiosna 2011

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy