Jeremy Scott dla adidas Originals - nowe zdjęcia

Niedawno pisałyśmy o interesującej współpracy znanego projektanta z marką Adidas. To ciąg dalszy tej inicjatywy - pokazano nowej zdjęcia z limitowanej kolekcji.

Pustynna burza, nadruki z kościotrupem, przezroczyste płaszcze, buty z misiami - kto ma do siebie dystans i lubi, gdy inny uśmiechają się na jego widok, powinien przespacerować się do salonu Adidasa.

To już piąta odsłona jego kolekcji w ramach projektu ObyO (Originals by Originals) i jak do tej pory, nikt się jeszcze nie rozczarował. Pojawiły się nowe zdjęcia ze współpracy adidas Originals z ekstrawaganckim Jeremym Scottem.

Duże guziki na sukience, Jeremy Scott dla adidas Originals, wiosna 2011

Po raz pierwszy ten projektant gwiazd zaprojektował linię odzieżową, która ma takie same rozmiary dla kobiet i dla mężczyzn. To chyba prawdziwy uniseks? A ukochał sobie tym razem kości, odciski butów i frytki. Taka przewrotna inspiracja to jak niektórzy sądzą hołd dla amerykańskiego stylu życia i dla ulicznej mody. Skrzydła, kości i płomienie to z kolei stałe elementy kolekcji Scotta, ostatnio szczególnie ukochał sobie skrzydła, które są przewodnim motywem jego autorskiej kolekcji.

Z kolei buty z misiowymi językami to ukłon w kierunku Kanye Westa, który zwykł dotąd na swoich płytach umieszczać misia na okładce. W końcu to o Kanye mówi się, że kształtuje gust młodych Amerykanów. Podobnie adidas Originals...

Więcej:

Adidas Originals & Jeremy Scott, wiosna 2011

Jeremy Scott dla Adidas Originals

Więcej o: