Ciepłe ponczo - wielki zimowy przegląd

Szukasz ciepłego i niebanalnego okrycia wierzchniego na zimę? Wypróbuj ponczo, które w tym sezonie nadal będzie gorącym hitem.

Zapewne pamiętacie, że w poprzednim sezonie ponczo i wszelkiego rodzaju narzutki zdobyły wielką popularność. Kobiety chętnie wybierały je zarówno do stylizacji casualowych, jak i tych bardziej oficjalnych.

Ponczo może okazać się naprawdę trafnym wyborem na zimę. Oprócz tego, że doskonale ochroni przed zimnem, to dodatkowo sprawi, że będziesz wyglądać stylowo. Dzięki niemu stworzysz interesującą warstwową stylizację, która zachwyci wszystkich. Z czym łączyć ponczo? Świetnie wygląda ono z wąskimi spodniami typu rurki albo z dopasowanym legginsami. Możesz też połączysz je z dopasowaną sukienką albo ołówkową spódnicą. Raczej odradzamy zakładanie ponczo z luźnymi ubraniami. Stylizacja będzie wyglądać wtedy dość workowato, a tego przecież wołałyśmy uniknąć.

Dziś przygotowaliśmy dla Was wielki zimowych przegląd ciepłych poncz, które z pewnością przydadzą się do wielu zimowych stylizacji. Znajdź coś dla siebie.

Więcej o: