Modowe szaleństwo w miejskim stylu razem z em em szop

Młoda polska marka em em szop stawia na zabawę wzorem. I to jakim!

Masz już dość nudy w modzie, chcesz zaszaleć, ale nie wiesz jak? Koniecznie sprawdź najnowszą kolekcję ubrań młodej, polskiej marki em em szop, w której ubraniach pojawili się niedawno Tomasz Jacyków czy Alicja Janosz oraz marki Cup of Sox, która słynie z nietuzinkowych skarpetek w wielu kolorowych i zabawnych wzorach.

Em em szop - kolekcja we wzoryEm em szop - kolekcja we wzory

W nietuzinkowej kolekcji em em szop znajdziecie najróżniejsze inspiracje światem zwierząt przeniesione na designerskie ubrania. Wystarczy tylko duża doza fantazji i trochę dystansu do siebie. Znajdziecie tu m.in. damskie koszule z kurami, męska wersja przewiduje t-shirt basic z kurkową kieszonką. Muchy przysiadły na koszulkach w kolorze czarnym i białym. Ostatnio internet podbijają zabawne filmiki z szopami, a od em em szop dostaniecie skunksy! Myślicie, że podbiją miejskie szafy? Znajdziecie je na koszulach oraz skarpetkach. Sowy z kolei swoje miejsce znalazły na sukienkach, męskich koszulach i t-shirtach. Wybraliście już swój ulubiony motyw?

W sesji zostały wykorzystane również sprzęty audio znanej, designerskiej, światowej marki Bang&Olufsen Group z serii BeoPlay, która już niebawem pojawi się w Polsce. Modelami kolekcji zostali Meri i Jey Wild z bloga meriwild.blogspot.com.

Więcej o: