Bluzy z nadrukami: niekonwencjonalne, ambitne, oryginalne!

Bluzy z nadrukami? Wszędzie ich pełno! A co, gdyby taki nadruk miał mieć głębszy sens? Zastanów się, jakiego poetę lub pisarza lubisz najbardziej i wyraź to... cytatem!

Bluzy z printami często nosimy dość bezrefleksyjnie: podobają nam się i tyle. A co, gdyby można było z ich pomocą wyrazić swoje upodobania? Właśnie na taki pomysł wpadła Katarzyna Latos, twórczyni marki Golden Lips. Bluzy, koszulki, topy i torby zadrukowano cytatami z literatury. Pokryły je fragmenty wierszy oraz zdania zaczerpnięte z prozy.

 

http://www.goldenlips.pl/http://www.goldenlips.pl/

 

Wśród wybranych autorów znaleźli się: wałkowany w szkołach i przez to znany wszystkim Aleksander Fredro, genialny F.S. Fitzgerald, uwielbiana przez kobiety i świat filmu Jane Austen. Nie zabrakło również Oscara Wilde'a znanego z kontrowersyjnych jak na XIX wiek zachowań czy posiadającego charakterystyczny styl i wiele talentów "Witkacego". Tuż obok nich pojawia się Gombrowicz, a nieco powagi i refleksji (czy na pewno?) wprowadza Freud. Zobacz, kto jeszcze znalazł się w tym wybitnym gronie!

Dlaczego warto? Jeśli już znasz ich twórczość: po to by wyrazić swoje upodobania lub pokazać innym ulubione cytaty. Już na etapie "Janka Muzykanta" zdecydowanie zraziłaś/eś się do literatury? Poznaj ją od innej strony!

Więcej o: