Wydarzenie: otwarcie butiku Ksis

Marka Ksis powstała z zamiłowania do butów. I to widać... Każdy egzemplarz sprzedawany w nowym butiku Ksis jest małym dziełem sztuki użytkowej.

Po trzech latach działalności Ksis, prowadzące go siostry zdecydowały się na przeniesienie showroomu w bardziej atrakcyjną lokalizację, tj. w malowniczą okolicę parku Moczydło na warszawskiej Woli. Nowy, większy butik mieści się przy ul. Czorsztyńskiej 10a w Warszawie. Zmieniło się również to, że showroom pełni funkcję sklepu i możesz do niego wpaść 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty. W trosce o wygodę klientek nadal są jednak prowadzone zapisy na przymiarki. Możesz więc również skorzystać z tej możliwości.

Tłem dla najlepszych światowych kolekcji butów i akcesoriów ślubnych stały się eleganckie wnętrza urządzone w kolorystyce bieli, szarości i pudrowego różu. Ważnym elementem wystroju są kwiaty, obecne nie tylko na wielkim obrazie, ale również w formie wianków.

Nowością jest wprowadzenie do oferty biżuterii ślubnej. Podczas otwarcia zaprezentowano kolekcję przygotowaną specjalnie z myślą o klientkach Ksis przez projektantkę biżuterii znaną jako White Jasmine. Przy każdym zakupie otrzymasz też Wedding Box pełen ślubnych inspiracji i wyjątkowych propozycji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Więcej o: