Joanna Krupa dla Esotiq - stroje kąpielowe na lato 2014

Kostiumy kąpielowe Esotiq by Joanna Krupa na lato 2014 - oceń kolekcję!

Esotiq po raz kolejny postawił na współpracę z modelką Joanną Krupą, która od 2011 roku jest również dyrektorem kreatywnym marki. Najnowsza kolekcja strojów kąpielowych Esotiq by Joanna Krupa inspirowana jest odświeżonym stylem retro z lat 50 i 60-tych.

Wkładem Joanny w proces projektowania były jej doświadczenia wyniesione z wieloletniej obecności na rynku fashion oraz  znajomość najświeższych trendów amerykańskiego rynku bieliźniarskiego. Sesję zdjęciową z udziałem modelki zrealizowano na plaży w Miami.

stroje kąpielowe, esotiq, bikini, kostium kąpielowyfot. 84 zł strój kąpielowy Esotiq by Joanna Krupa, model Greco

 

Prezentowane modele to przede wszystkim kobiecość i 100 % seksapilu. Etniczne wzory oraz folklor łączą się ze zwierzęcymi motywami oraz egzotycznymi kwiatami, a uzupełnieniem są metaliczne aplikacje, przezroczystości oraz tłoczenia. Sama Joanna przyznaje, że kolekcja przygotowana została w zgodzie z zasadami brafittingu, dzięki czemu każda Polka poczuje się w stroju kąpielowym jednocześnie seksownie jak i wygodnie.

Kolekcja Joanny Krupy dostępna jest w ponad 190 salonach Esotiq w całej Polsce oraz e-sklepie Esotiq.com. Zobaczcie ją w naszej GALERII!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Zdjęcie Esotiq Kostium kąpielowy 31914 Zdjęcie Esotiq Strój kąpielowy 31878 Zdjęcie Esotiq Strój kąpielowy 31884
Esotiq Kostium kąpielowy Esotiq Strój kąpielowy Esotiq Strój kąpielowy
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info
Więcej o: