River Island prezentuje najmodniejsze trendy sezonu wiosna/lato 2014

Dagmara Miętek
28.02.2014 12:00
A A A
River Island

River Island (kolaż groszki.pl)

Delikatne pastele, motywy kwiatowe, ponadczasowy denim oraz sportowy, luźny charakter ubrań i dodatków. To jest esencja najnowszej kolekcji River Island.

Brytyjska marka River Island z powodzeniem miksuje różne style. W najnowszej, pełnej słońca i wakacyjnego klimatu kolekcji, znajdziecie różnorodność wzorów i kolorów. Nie zabraknie pastelowych propozycji - stanowiących topowy trend sezonu oraz mocnych, intensywnych kolorów z metalicznym połyskiem.

River Islandmat.prasowe/River Island


Żadna szanująca się marka nie może się tej wiosny obyć bez motywów kwiatowych. W River Island doskonale prezentują się one na kombinezonach, sukienkach i spódnicach. Kolejnym trendem nadchodzącej wiosny i lata są koszulki z napisami; je także znajdziecie w River Island.

Zobaczcie odsłonę wiosenno-letniej kampanii River Island w GALERII i napiszcie, jak wam się podoba. Znajdźcie miejsce w szafie i wyruszajcie na zakupy.

Brytyjska marka River Island z powodzeniem miksuje różne style. W najnowszej, pełnej słońca i wakacyjnego klimatu kolekcji, znajdziecie  różnorodność wzorów i kolorów. Nie zabraknie pastelowych propozycji - stanowiących topowy trend sezonu oraz mocnych, intensywnych kolorów z metalicznym połyskiem.
Żadna szanująca się marka nie może się tej wiosny obyć bez motywów kwiatowych. W  River Island doskonale prezentują się one na kombinezonach, sukienkach i spódnicach. Kolejnym trendem nadchodzącej wiosny [i lata] są koszulki z napisami;  je także znajdziecie w River Island.
Zobaczcie odsłonę wiosenno-letniej kampanii River Island w GALERII i napiszcie, jak wam się podoba. Znajdźcie miejsce w szafie i wyruszajcie na zakupy.
Zobacz także

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy