Jesienne kurtki w atrakcyjnych cenach od BonPrix

Dagmara Miętek
31.10.2013 19:00
A A A
Bon Prix

Bon Prix (kolaż Groszki.pl)

Meteorolodzy zapowiadają koniec ciepłych dni. Najwyższy czas przygotować się na jesienne chłody i pierwsze mrozy.

Ciepła kurtka kojarzy ci się z bezkształtnym workiem, w którym ZAWSZE wygląda się źle? Gdy tylko rozpocznie się sezon jesień/zima zaczynasz odliczać dni do wiosny? Nie możesz się doczekać, aż pozbędziesz się puchowej kurtki lub puchowego płaszcza? Tymczasem zimowe okrycia wcale nie muszą być koszmarem.

Spadające temperatury i jesienne wiatry przywitaj w wygodnych i modnych kurtkach od BonPrix. Najnowsza kolekcja oferuje różnorodne modele: od krótkich bejsbolówek i pikowanych kubraczków, począwszy, poprzez sportowe kurtki outdoorowe i softshelle, kończąc na budrysówkach, krótkich płaszczach i parkach. Wybór jest ogromny!

kolaż Groszki.plkolaż Groszki.pl/od lewej: Bon Prix 199,99 zł-Bon Prix 149,99 zł/Bon Prix 199,99 zł


Obejrzyj w GALERII najciekawsze modele z jesienno-zimowej kolekcji, a jeśli nie znajdziesz nic dla siebie, zajrzyj na www.bonprix.pl. Tam z pewnością dokonasz zakupu. Marka ma w swoim asortymencie ponad 400 modeli, które kuszą przystępną ceną - już od 74,99 zł.

Ciepła kurtka kojarzy ci się z bezkształtnym workiem, w którym ZAWSZE wygląda się źle? Gdy tylko rozpocznie się sezon jesień/zima zaczynasz odliczać dni do wiosny, bo nie możesz się doczekać aż pozbędziesz się puchowej kurtki bądź puchowego płaszcza? Zimowe okrycia wierzchnie nie muszą być dla ciebie koszmarem.
Staw czoło spadającej temperaturze i jesiennym wiatrom, w wygodnych i modnych kurtkach od BonPrix. Najnowsza kolekcja oferuje różnorodne modele: od krótkich bejsbolówek i pikowanych kubraczków, przez sportowe kurtki outdoorowe i softshelle, kończąc na  budrysówkach, krótkich płaszczach i parkach - wybór jest ogromny!
Zobacz w GALERII najciekawsze modele z jesienno-zimowej kolekcji, a jeśli nie znajdziesz nic dla siebie, zajrzyj na www.bonprix.pl. Tam z pewością dokonasz wyboru. Marka ma w swoim asortymencie  ponad 400 modeli. Wszystkie kuszą przystępną ceną - już od 74,99zł.
Zobacz także
  • kolaż Groszki.pl Kobiecy poradnik: 9 sposobów na noszenie różu
  • kolaż Groszki.pl Sukienki z suwakami - ponad 50 propozycji
  • kolaż Groszki.pl Czerń i biel w jesiennych kolekcjach - ponad 120 propozycji

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy