Finezyjne i kolorowe legginsy Smoof&Loco

Nowa marka Smoof&Loco prezentuje kolekcję kolorowych legginsów z oryginalnymi wzorami. W ofercie znalazły się m.in. motywy zwierzęce, krajobrazy, budowle, kwiaty i jedzenie.

W wiosenno-letniej kolekcji znalazło się ponad 50 wzorów legginsów, które zachwycają kolorami i różnorodnymi motywami. W tym sezonie założycielki firmy - Małgorzata Szczepkowska i Bonia Barzycka proponują przede wszystkim wzory zainspirowane krajobrazem miejskim, budowlami i światem zwierząt. Nie zabraknie także motywów jedzenia i kwiatów.

Największym powodzeniem cieszą się legginsy z fragmentami obrazów wielkich mistrzów malarstwa polskiego - Jana Matejki i Władysława Podkowińskiego. Równie ciekawie prezentują się modele z elementami krajobrazu miejskiego jak Pałac Kultury, Plac Zbawiciela i Wieża Eiffla.

Smoof&Locokolaż groszki.pl

Jak kupić leeginsy marki? Wszystkie modele dostępne są na profilu marki na Facebook'u, w sklepie internetowym flamingostore.eu, na platformie Showroom - shwrm.pl oraz w placówkach stacjonarnych: na ul. Mickiewicza 52 i w Butiku Tymczasowym przy ul. Szpitalnej 8. Od czerwca pojawią się także w salonie przy ul. Wilczej.

Kolorowe legginsy to prawdziwy przebój sezonu. Świetnie pasują do luźnej bluzki lub tuniki. Zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie z oferty Smoof&Loco.

Więcej o: