Versace dla H&M - kolekcja + ceny

marikka
17.11.2011
A A A
Versace dla H&M

Versace dla H&M (Versace dla H&M)

Już dziś premiera  Versace dla H&M. Z tej okazji prezentujemy Wam pełną kolekcję wraz z cenami, dzięki czemu możecie porządnie przygotować się do zakupów.

O kolekcji pewnie wiecie już wszytko, pora więc tylko pójść i obejrzeć ją "na żywo".

Czytając komentarze zauważyłyśmy, że część z Was uprzedziła się do tej kolekcji, tak jak już wcześniej była uprzedzona wobec estetyki Versace. Cóż, najczęściej podrabiana marka lat 90. zdążyła stać już się kwintesencją kiczu, nie dziwi więc nas Wasza ostrożność. Szczególnie, że w kolekcji dla szwedzkiej marki pojawiają się wszystkie charakterystyczne dla Versace cechy - a raczej: cętki, ćwieki, żywe kolory, zachody słońca i palmy, srebro ze złotem - jednym słowem - kraina różowego szczęścia.

Versace dla H&M

My postanowiłyśmy dać kolekcji szansę, po tym jak przeczytałyśmy składy z metek. Nie zdziwcie się, kiedy odkryjecie, że kolorowy bezrękawnik w palmy składa się z 90% wełny i 10% kaszmiru, kurtki i płaszcze wykonane są ze skóry naturalnej. a zadziwiająca większość sukienek i spódnic uszyta jest z czystego jedwabiu. To bardzo obiecująca sytuacja, która może rzucić nowe światło na kontrowersyjną kolekcję.

Jesteśmy ciekawe, jak ją ocenicie po obejrzeniu w sklepach.

Dla przypomnienia - w GALERII publikujemy całą kolekcję wraz z CENAMI

Poniżej możecie zobaczyć wypowiedzi gwiazd na temat kolekcji po raz pierwszy zaprezentowanej kilka dni temu w Nowym Jorku

Oficjalne video promocyjne (pełna wersja, reżyseria - Johan Renck)

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy