Zabieg liftingujący na twarz Accent XL - Alma Lasers

Justyna Ślusarczyk, Redakcja MK
19.01.2012 15:21
A A A
Accent XL - Alma Lasers

Accent XL - Alma Lasers (Avanti)

Lifting twarzy oraz wyszczuplanie podbródka poprzez  działanie falami radiowymi.

Komfortowy i bezbolesny zabieg, który polega na stymulacji skóry prądami o częstotliwości fal radiowych (RF). Odpowiednie warstwy skóry i tkanki podskórnej są podgrzewane (termoterapia). Skuteczność zapewniają trzy różne głowice (unipolarna, bipolarna i ruchoma) pozwalające dopasować rodzaj i głębokość terapii do potrzeb pacjenta. Metoda ma na celu pobudzenie komórek do produkcji i regeneracji kolagenu, wzmacnia przepływ krwi przez tkanki oraz wzmaga drenaż tkanki tłuszczowej. Terapia Accent XL jest szybka, w stu procentach bezpieczna, a przy tym bezbolesna. Zaawansowany technologicznie system pozwala na niechirurgiczne modelowanie sylwetki i redukcję cellulitu.

Zabieg polecany jest także w celu spłycenia zmarszczek oraz ujędrnienia i napięcia skóry. Podczas seansu pacjent od-czuwa ciepło, a po jego zakończeniu skóra przez kilka godzin może  być lekko zaczerwieniona.

Opinia testerki:

Anita Glinka nauczycielka .37 lat
Zabieg jest przyjemny i skuteczny, efekt wręcz przerósł oczekiwania. Skórę smaruje się oliwką, potem następuje masaż głowicą, która podgrzewa jej głębsze warstwy. Stopniowo robi się coraz cieplej, ale nic nie parzy. To miłe odczucie. Po zmianie głowicy na działającą bardziej powierzchniowo ciepło odczuwa się mocniej, ale nadal jest to przyjemne. Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, ale spokojnie można wrócić do normalnego życia. Wygląda się jak po napinającej masce. Po upływie trzech miesięcy i kilku zabiegach skóra jest zwarta, jędrna - jak po lekkim liftingu, owal wymodelowany. Znacznie wyszczuplił mi się podbródek, rysy twarzy są wyraźniejsze.

czas trwania: 20-60 minut


cena: 450-1750 zł w zależności od powierzchni

częstotliwość: seria 4-6 zabiegów, w odstępach 3-4 tygodni

adres gabinetu:
Klinika Medycyny Estetycznej Esteticmed.pl, Częstochowa
ul. Wysockiego 39/7,
tel. 34 325 61 72

Sprawdź też:

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy