OSiS+ Session Label

Praca za kulisami pokazów mody, czy sesji zdjęciowych rządzi się własnymi prawami. Efekt ma być szybki i spektakularny. Z myślą o takich sytuacjach Schwarzkopf Professional stworzył nowa linię do stylizacji włosów OSiS+ Session Label.

Pracując nad pokazem mody, czy sesją zdjęciową styliści stają przed trudnym zadaniem. Muszą przygotować fryzury zgodne z charakterem pokazu lub sesji, urodą modelki i najnowszymi trendami. Ekstremalna presja czasu staje się dodatkowym utrudnieniem. Dlatego styliści potrzebują produktów o błyskawicznym działaniu, które zapewniają naturalny efekt, nie obciążają włosów i umożliwiają szybką zmianę stylizacji. Tak działają produkty OSiS+ Session Label.

Najnowsza linia do stylizacji włosów OSiS+ Session Label Schwarzkopf Professional została stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy chcą szybko, skutecznie i bez obciążania włosów tworzyć wyszukane fryzury, inspirowane pokazami mody i stylizacjami celebrytów.

OSiS+ Session Label oferuje doskonałe działanie i precyzyjne dozowanie produktów. Nowa technologia lakierów umożliwia błyskawiczne wysychanie produktu i skuteczne utrwalenie fryzury. Jest to możliwe dzięki technologii mikrocząsteczek lakieru, którą połączono ze specjalnie stworzonym dozownikiem, w efekcie, czego włosy równomiernie pokrywają się warstwą lakieru. Dzięki temu włosy są skutecznie utrwalone, a gdy potrzebujesz diametralnie zmienić look, lakier dają się ekspresowo wyczesać z fryzury. Dodatkowo nieobciążające włosów produkty nabłyszczające i matujące gwarantują efekt zgodny z najnowszymi trendami.

Na linię OSiS+ Session Label składają się następujące produkty:

Elastyczny lakier do włosów OSiS+ Session Label

Podkreśla sprężystość i naturalność włosów, jednocześnie nadając im miękkość. Łączy w sobie super suchą formułę z innowacyjną technologią mikrodyfuzji, która zapewnia błyskawiczne i elastyczne utrwalenie. Dodatkowo umożliwia łatwe wyczesanie lakieru bez szkody dla fryzury. Pojemność 500 ml wyłącznie w ofercie dla salonów fryzjerskich.

Rekomendowana cena detaliczna to ok. 80,00, poj. 300 ml

 

Mocny lakier do włosów OSiS+ Session Label Strong Hold

Idealny do utrwalania fryzury. Zapewnia trwały efekt i mocne podkreślenie stylizacji. Jego działanie opiera się na super suchej formule z innowacyjną technologią mikrodyfuzji, która skutecznie utrwala fryzurę i pozwala łatwo rozczesać włosy bez szkody dla kształtu całej fryzury. Pojemność 500 ml wyłącznie w ofercie dla salonów fryzjerskich.

Rekomendowana cena detaliczna to ok. 80,00, poj. 300 ml

 

Modelująca pasta OSiS+ Session Label

Zawiera naturalne składniki: lanolinę i wosk pszczeli, które umożliwiają odtworzenie, kontrolowanie i utrwalenie fryzur prosto z wybiegów mody. Wystarczy niewielką ilość produktu rozmasować w dłoniach, wmasować w wilgotne lub suche włosy i nadać im pożądaną teksturę.

Rekomendowana cena detaliczna to ok. 80,00, poj. 75 ml

 

Krem OSiS+ Session Label Silk Shine

Nowy krem do stylizacji z woskiem pszczelim i gliceryną pozwala osiągnąć efekt jedwabiście gładkich fryzur, tak dobrze znanych z pokazów mody. Wystarczy wmasować krem na wilgotne lub suche włosy, aby uzyskać teksturę i separację poszczególnych pasm. Następnie należy wygładzić powierzchnię włosów, aby uzyskać efekt gładkiego wykończenia, pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć na szczotce.

Rekomendowana cena detaliczna to ok. 80,00, poj. 150 ml

 

Sól morska OSiS+ Session Label

Nowy, nadający teksturę spray z siarczanem sodu pozwala odtworzyć efekt zmierzwionych fryzur. Zapewnia matowe wykończenie, dodatkową objętość i utrwalenie włosów, bez ich obciążania. Wystarczy rozpylić sól morską na suche lub mokre włosy, wgnieść, a następnie pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć przy pomocy suszarki.

Rekomendowana cena detaliczna to ok. 80,00, poj. 200 ml

Więcej o: