Mleczko pilingujące na noc GlySkinCare

Redakcja MK
23.08.2012 14:02
A A A
Mleczko pilingujące na noc GlySkinCare

Mleczko pilingujące na noc GlySkinCare (GlySkinCare)

LOTION LITE 5 to delikatnie złuszczające mleczko do twarzy z estryfikowanym kwasem glikolowym o stężeniu 5%, może być stosowane jako domowy program odnowy skóry po lecie. Używane regularnie na noc spłyca zmarszczki, nawilża oraz rozjaśnia przebarwienia.

Lato to dla skóry niemałe wyzwanie - piasek, kąpiele w słonej lub chlorowanej wodzie, wiatr, klimatyzacja sprawiają, że skóra staje się sucha i odwodniona. Nieprzyjemne ściągnięcie, suchość i łuszczenie się skóry, powodują dyskomfort i złe samopoczucie.

Często z wakacji przywozimy także trwalsze „pamiątki” - przebarwienia, powstałe na skutek działania promieni słonecznych. Przebarwienia pojawiają się na twarzy, rękach i dekolcie. Skutecznym sposobem na pozbycie się tych niechcianych wakacyjnych pamiątek oraz rewitalizacji skóry po lecie są peelingi z kwasem glikolowym, które złuszczą martwy naskórek odsłaniając nowe warstwy skóry.

Peelingi z kwasem glikolowym dostępne są zarówno w formie profesjonalnych zabiegów złuszczających przeprowadzanych w salonach kosmetycznych, dermatologicznych oraz w formie kosmetyków odnawiających i przywracających skórze jej naturalne piękno do samodzielnego stosowania w domu.

LOTION LITE 5 to delikatnie złuszczające mleczko do twarzy z estryfikowanym kwasem glikolowym o stężeniu 5%, może być stosowane jako domowy program odnowy skóry po lecie. Używane regularnie na noc spłyca zmarszczki, nawilża oraz rozjaśnia przebarwienia. Skóra staje się gładka, elastyczna i miękka w dotyku. Lotion Lite 5 reguluje także wydzielanie sebum. LOTION LITE występuje również w stężeniu 10%. (Lotion Lite 10)

 

RODZAJ CERY: normalna i tłusta

KORZYŚCI :

* Rozjaśnianie przebarwień

* Efekt anti-aging (przeciwstarzeniowy)

* Złuszczanie martwego naskórka

* Stymulacja odnowy komórkowej

* Naskórek jest wygładzony

* Drobne zmarszczki ulegają spłyceniu

* Regulacja wydzielania sebum

 

SPOSÓB UŻYCIA: przed użyciem wstrząśnij butelką. Umyj twarz Gentle Cleanser a następnie rozprowadź warstwę mleczka na twarz, delikatnie wcierając. Przy pierwszym zastosowaniu pozostaw mleczko na skórze przez 2 godz., a następnie umyj twarz Gentle Cleanser. Jeśli w ciągu 24 godz. nie pojawią się podrażnienie, stosuj mleczko na całą noc.

Przy stosowaniu preparatów złuszczających należy zrezygnować z opalania oraz stosować filtry przeciwsłoneczne SPF 30, szczególnie polecany SUPER SUNBLOCK SPF 30. W przypadku dostania się preparatu do oczu przemyć ciepłą wodą. Produkt nie zawiera substancji zapachowych, nie uczula.

Cena: 80 zł za 100 ml

Kosmetyki GlySkinCare dostępne są w aptekach na terenie całego kraju, w wybranychsalonach kosmetycznych i dermatologicznych oraz na www.glyskincare.eu,

www.admed24.pl

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy