Owocowe usta z pomadkami Noni Care

Latem nie powinno się zapominać o pielęgnacji delikatnej skóry ust. Wysokie temperatury i promienie słoneczne mogą je wysuszać i pozbawiać skórę odpowiedniego nawilżenia. Gładkie, miękkie i pachnące soczystymi owocami usta zapewnią pomadki ochronne do ust firmy Noni Care. Dzięki zawartości niezwykle silnie antyoksydacyjnego i nawilżającego soku z owocu Noni i aloesu oraz owocowych ekstraktów z truskawki, papai, grapefruita i limonki dogłębnie nawilżają i odżywiają skórę. Usta stają się gładkie, pełniejsze i zyskują owocowy, apetyczny zapach.

Każdy z kosmetyków zawiera sok z owoców Noni, posiadąjacy wyjątkowe, znane od dawna właściwości lecznicze i poprawiające wygląd skóry. Zawartość tego ekstraktu zapewnia opóźnienie procesów starzenia się skóry, poprawę jędrności i optymalny poziom nawilżenia. Pomadki do ust wzbogacone zostały także innymi, aromatycznymi, owocowymi wyciągami, które zwalczają najczęstsze problemy skóry. Dopasowane do potrzeb skóry w różnym wieku, pozwalają dobrać każdemu odpowiedni rodzaj pielęgnacji.

Owocowe usta z pomadkami Noni Care

Pomadka ochronna Noni Care Garden of Eden- grapefuit, ananas i papaya - z filtrem UV

-zabezpiecza delikatna skóre warg przed wysychaniem i negatywnym oddziaływaniem środowiska naturalnego. Dzięki sokowi z owoców Noni (Morinda citrifolia), ekstraktom aloesu, ananasa, grapefruita i papai pomadka nawilża
i regeneruje delikatną skóre warg. Masło Shea, olej kokosowy i kakao intensywnie odżywia, zmiękcza, daje poczucie delikatności i komfortu. Pomadka wygładza zmarszczki i przeciwdziała ich powstawaniu. Codzienne stosowanie pomadki polepsza stan warg i przywraca ich naturalny kolor.

Pojemność: 5 g

Cena: ok. 8 PLN

Więcej o: