Ewa Michalak - jeden z "biuściastych" faworytów

Przedstawiamy Wam polską markę, która cieszy się dużym uznaniem pośród konsumentek biustonoszy w mniej typowych rozmiarach.

Postanowiłyśmy napisać o jednej z najlepszych polskich marek bieliźnianych, która zdobyła uznanie wielu Polek - w tym, naszych Czytelniczek, którym dedykujemy tego newsa. Oto dwa komentarze, które pojawiły się pod artykułem "Jak dobrać biustonosz? To proste!":

pietkiesia

Świetny artykuł, oby więcej takiego szerzenia wiedzy o biustonoszach i oby asortyment sklepów tę wiedzę dogonił, bo w większości bieliźniarskich ciągle króluje 75B (noszę 70D i taki rozmiar jest prawie nie do dostania w zwykłym sklepie, a ja wcale nie mam dużego biustu). Przy okazji polecam biustonosze pani Ewy Michalak - może nie są szczególnie piękne i modne, ale leżą świetnie, rewelacyjnie trzymają nawet duże biusty i występują w prawie nieograniczonej rozmiarówce.

gruby_elf

To prawda. Ewa Michalak wymiata... W ogóle niektóre polskie firmy ostatnio naprawdę dają radę pod względem jakości, konstrukcji, rozmiarówki, a nawet wzornictwa. Ja osobiście lepiej się czuję w biustonoszach Ewy Michalak, czy Comeximu niż nawet we Freyi czy Panache. Nie trzeba szukać daleko, aby coś znaleźć ciekawego ;)

Projekt: Ewa Michalak

Projekty: Ewa Michalak

Sama projektantka o swoim sklepie pisze:

Sklep z biustonoszami Ewy "Effuniak" Michalak, projektantki i bra-fitterki z "Jak dobrze wyglądać nago". Staniki na każdy rozmiar biustu.

Tak jest w istocie. Rozmiary o obwodach od 60 do 100 i miseczkach od AA do LL to niebywały zakres godny światowego rynku! Poza tym podział na staniki dwu- i trzyhaftkowe oraz rodzaje plunge (do głębokich dekoltów), strapless (bez ramiączek) i halfcup (niskie miseczki), co znacznie ułatwia szukanie wymarzonego modelu. Jakby mało było zalet, Ewa Michalak postanowiła sprzedawać swoje produkty w korzystnej cenie - biustonosze kosztują od 109 do 159 zł, a najdroższa wersja kompletnego stroju kąpielowego to wydatek rzędu 184 zł.

Miałyście już styczność z tą marką? Jeśli nie, to serdecznie zachęcamy, ponieważ są to najbardziej uznane produkty na polskim rynku, według sondażu przeprowadzonego przez Stanikomanię. Warto wypróbować świetnej jakości rodzimy produkt w połowie ceny podobnej jakości bielizny zagranicznej.

Serdecznie zachęcamy do komentowania - prosimy, żeby każda z Was, która ma w swojej kolekcji biustonosz czy kostium kąpielowy Ewy Michalak, podzieliła się wrażeniami!

Czytaj dalej:

stanik, biustonosz, brafitting, mierzenie, dobór rozmiaru

Jak dobrać biustonosz? To proste!

Więcej o: