Biżuteria Bibelot. Made with Love

marikka
24.05.2011 12:37
A A A
Bibelot, madewithlowe.blogspot.com

Bibelot, madewithlowe.blogspot.com (madewithlowe.blogspot.com)

Romantyczne zawieszki robione z dużą czułością.

Srebrne łańcuszki z zawieszkami od kilku sezonów biją rekordy popularności. Widziałyśmy je już w wielu odsłonach - łańcuszki zdobiły jaskółki, sarny, dzikie koty, słodkie cupcakes, rockowe agrafki czy czaszki. Na łańcuszkach najlepiej wyglądają ozdoby kojarzące się z tymi, ukrytymi w rodzinnej szkatułce - tajemnicze, z historią. Stąd nasza słabość do kluczyków od sekretnej kłódki, kopert, medalionów czy zegarków z dewizką.

Właśnie w takich klimatach świetnie odnajduje się Basia Swoboda - projektantka  bibelotów. Tak twórczyni nazywa słodkie zawieszki na łańcuszkach w kształcie serduszek, malutkich filiżanek, sztućców czy innych przedmiotów codziennego użytku. Ostatnio do jej kolekcji dołączyli bohaterowie "Alicji w Krainie Czarów" - między innymi Biały Królik, Królowe czy Kot z Cheshire. Temat może nie jest nowy - pamiętamy modę na Alicję związaną z premierą filmu Tima Burtona. Mimo to w przypadku projektów Basi użycie wizerunków bohaterów powieści Lewisa Carolla jest w pełni usprawiedliwione. Urokowi bibelotów trudno się oprzeć, Jesteśmy przekonane, że nawet minimalistki nie noszące biżuterii chętnie by ukryły taki skarb w sekretnej kieszonce swojej torebki.

Zachęcamy do obejrzenia galeriiz bibelotami. Jeśli byłybyście zainteresowane kupnem, odwiedźcie blog madewithlowe.blogspot.com

Więcej:

Pokaż swoją biżuterię

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy