Botki Kollany

marikka
29.04.2011 15:19
A A A
Botki Kollany

Botki Kollany (fot. Kollana)

Cieszymy się, że Wasze profile powoli stają się wyjątkowym portfolio, dzięki któremu zarówno my jak i inne czytelniczki, odkrywamy Wasze wyjątkowe zdolności. Nie tylko w dziedzinie wytwarzania biżuterii. Okazuje się, że również butów! Zobaczcie, co stworzyła Kollana.

Odkąd rozpoczęłyśmy akcję "Pokaż swoją biżuterię" nie możemy przestać zachwycać się Waszą kreatywnością. Na groszkowych profilach pojawiło się wiele rzeczy, które powinny ujrzeć światło dzienne. Przeglądamy zdjęcia i nie możemy zdecydować, które podobają nam się bardziej. Staramy się prezentować naszym Czytelniczkom przynajmniej niektóre z nich. Dziś postanowiłyśmy na chwilę odejść od prezentacji BIŻUTERII, a to wszystko ze względu na nasze groszkowe znalezisko - botki wykonane przez Kollanę.

Młoda projektantka wykleja botki piórami, haftami czy kawałkami skóry, z których powstają najbardziej zaskakujące aplikacje. Dzikie zwierzęta, indiańskie frędzle czy wycinanki przypominające liście sprawiają, że botki stają się jedyne w swoim rodzaju. Chociaż pomysł jest za każdym razem podobny, a bazą ten sam model butów, każdy egzemplarz jest w innym stylu.

Jeśli chciałybyście zobaczyć więcej projektów Kollany lub byłybyście zainteresowane ich kupnem, zachęcamy do zajrzenia na Jej profil, na którym możecie się skontaktować z projektantką, dodając ją do grona swoich znajomych. Kollana prowadzi również bloga.

Więcej:

Pokaż swoją biżuterię

Sprawdź też:

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy