Sklep internetowy Monashe

28.02.2011 12:00
A A A
Butik internetowy Monashe

Butik internetowy Monashe (Monashe)

Szukasz marek, których nie możesz dostać w swoim mieście? Monashe dysponuje w sprzedaży internetowej rzeczami z Asos, New Look, Primark, Dorothy Perkins, Zara River Island.

Sklep internetowy Monashe istnieje już od 2008 r., jednak dopiero teraz wpadł nam w oko. Wszystkie narzekamy, że marki, które znamy i lubimy, niekoniecznie lubią nas i albo nie wysyłają towaru do Polski, albo nie mają u nas w ogóle swojego sklepu.

Ponieważ wciąż ostrożnie podchodzimy do zagranicznych zakupów internetowych, raczej zdecydujemy się na shopping w polskim sklepie. Z pomocą przychodzi nam Monashe, które w swojej ofercie ma wybrane rzeczy z ostatnich kolekcji marek Asos, New Look, Zara, Atmosphere, Primark, Dorothy Perkins i River Island.

Butik internetowy Monashe, torba Atmosphere, 75 zł

Sklep reklamuje się jako stworzony dla fascynatek mody i otwarty na wszelkie sugestie. Szczyci się tym, że respektuje prawa swoich klientek i dba o dobre kontakty obu stron.

Właścicielka prowadzi też ciekawego bloga modowego, na którym pokazuje wyszukane ciekawe strony i rzeczy. Monashe ma też swoje konto na Facebooku, często uaktualniane.

Sklep ma jasno rozpisane zasady funkcjonowania, jest podany kontakt i dane firmy.

Przesyłka, niezależnie od zawartości, wynosi zawsze 16 zł - w przypadku priorytetu, a 14 zł w przypadku przesyłki ekonomicznej, co znając opłaty pocztowe, wydaje się być ceną wysoką. Istnieje jednak możliwość przesłania zakupów listem poleconym na wyraźną prośbę. Przy zakupie 3 rzeczy, towar wysyłany jest gratis.

Trzymamy za sklep kciuki i liczymy na bogatszą ofertę.

Sklep Monashe.

Więcej:

LAexpress.pl

LAexpress - nowy butik internetowy z markową odzieżą

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy