Spódniczka Topshop - niechlujna czy urocza?

02.07.2010 10:26
A A A
Spódnica Topshop, ok. 250 zł

Spódnica Topshop, ok. 250 zł (topshop.com)

Tiulowe i szyfonowe spódnice w tym sezonie to w ogromnej większości słodkie ubrania przypominające te z garderoby primabaleriny. Topshop zaś zaskakuje...

Dlaczego? Bo jedna z delikatnych, wielowarstwowych spódnic szyfonowych z oferty sieciówki nawiązuje raczej do stylu kloszarda. Delikatny materiał i niewinny pastelowy róż wyraźnie kontrastują z fasonem. Warstwy są tu nieregularne, układają się w zęby, a falbany sprawiają wrażenie poszarpanych. Wydaje się wręcz, że spódnica jest zniszczona, i że podczas powrotu z imprezy jej właścicielka przedzierała się chyba przez parkan, wyrywając z ubrania fragmenty szyfonu. Ostry charakter podkreśla jeszcze wszyty z tyłu, dobrze widoczny zamek błyskawiczny.

Jak myślicie, czy taka spódnica jest ładna czy po prostu niechlujna? Dla nas byłaby stylizacyjnym wyzwaniem i nie wykluczamy, że w zestawie utrzymanym w festiwalowych klimatach 'boho' wyglądałaby świetnie. Wystarczyłby prosty top, krótka kamizelka wyszywana koralikami i cekinami w cygańskim stylu i skórzane surowe rzymianki. Do tego jeszcze fryzura w postaci niedbałego warkocza i już można by zanucić 'I'm a gypsy'.

A Wam, jak się podoba?

Cena: 50 funtów (ok. 250 zł).

Zobacz więcej:

Letnia kolekcja Numph

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy