W roli głównej: sukienka Reserved

25.03.2010 14:30
A A A
Sukienka Reserved 139,90 zł

Sukienka Reserved 139,90 zł (Reserved)

Wpadła nam w oko

Taką już mamy naturę, że w trakcie przechadzek między wieszakami, polujemy na hit. Olśnienie czasem przychodzi znienacka, ale nie tracimy czujności. Rzeczy, które wychodzą przed szereg i wyróżniają się z tłumu pokazujemy Wam tak, jak na to zasługują - poświęcając im osobną notkę. Dziś w roli głównej sukienka Reserved, która drogę od wieszaka, przez przymierzalnię aż do naszej szafy pokonała w tempie ekspresowym.

Fason góry to bandeau, który jak żaden inny eksponuje linię ramion i dekolt. Dół zmierza zaś w kierunku dziewczęcej bombki, co sugeruje nosić ją raczej do obcasów, chyba że jest się naprawdę wysoką dziewczyną. Przy takim fasonie można pozwolić sobie wtedy na baleriny.

Najbardziej urzeka układ kolorystyczny i desenie. Wstawki z paskami i przeplot barw delikatnie nawiązują do stylu marynarskiego, ale wszystkie wiemy, że tym sezonem rządzą łąki i ogrody. Stąd właśnie cudne kwiaty w kontrastujących ze sobą czerni i czerwieni, które jako mocne kolory wyglądają tu, dzięki florystycznym deseniom, bardzo delikatnie i kobieco.

Nosiłybyśmy ją trochę przewrotnie - z małą ilością biżuterii, za to z ogromną torbą i kapeluszem typu 'panama hat'. A Wy?

Marta A. Kowalska

W zestawie powyżej: sukienka Reserved 139,90 zł, kapelusz River Island ok. 58 zł, kolczyki Yes z prawdziwymi perłami 315 zł, buty Kazar 369 zł, torba Kazar 449 zł.


Zobacz więcej:

Biżuteria jak owady

 

 

Sprawdź też:

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy