DSquared dla MAC - nowa kolekcja!

13.08.2009 16:00
A A A
MAC DSquared2

MAC DSquared2 (MAC DSquared2)

Braci Deana i Dana Caten nie trzeba żadnej z Was przedstawiać. Fantastyczny duet, władający światem mody pod nazwą DSquared², połaczył siły ze specjalistami M-A-C Cosmetics, aby stworzyć sensacyjną kolekcję kosmetyków do makijażu na sezon jesień - zima 2009.

To pierwszy wspólny projekt dwóch znanych marek przeznaczony do powszechnej sprzedaży. Jednak drogi MAC i DSquared skrzyżowały się już 12 sezonów temu, kiedy Gordon Espinet, Wiceprezes M-A-C Cosmetics przygotował dla marki Deana i Dana makijaże do pierwszej kolekcji. Od tej pory współpraca pozostaje nierozerwalna i każdy pokaz DSquared to także fantastyczne kreacje MAC. Espinet zawsze podkreśla, że braci Caten zna od czasu, kiedy byli młodymi i początkujacymi projektantami z Toronto.

Gordon Espinet: 'Zawsze chętnie razem współpracowaliśmy, ponieważ łączy nas podobny
charakter. To firma kierująca się poczuciem humoru przy tworzeniu bardzo oryginalnych i ciekawych kolekcji ubrań dla kobiet.'

W nowej kolekcji MAC DSquared składającej się z 10 produktów to właśnie kobieta jest najważniejsza - w szczególności jej odwaga, zmienny charakter, dramatyczne gesty i dzika natura. Kim była inspirowana? Gwiazdami Hollywood nowej generacji - bliźniaczkami Mary i Kate Olsen a także Lindsay Lohan. Jak mówią bracia Caten, minął czas wypracowanego, wyrafinowanego wyglądu - teraz nadeszła era luzu i wolności.

W galerii znajdziesz produkty z nowej kolekcji wraz z cenami. Obejrzyj też zdjęcia zza kulis pokazu dwóch nowych kolekcji! Uwaga - kosmetyki dostępne będą od października w salonach MAC.

A poniżej specjalnie dla Ciebie, Groszki zdradzają porady Gordona Espineta (wizażysty i wiceprezesa MAC) dotyczące umiejętnego wykonania makijażu nowymi kosmetykami z linii MAC DSquared!

Twarz: Skóra powinna mieć neutralny kolor, a jej kontury powinny zostać podkreślone produktami Sculpt oraz Shape Powder.
Oczy: Makijaż skupia sie właśnie na oczach. Powinny zostać przyciemnione i zyskać zmysłowy blask. Najpierw uzyj kredki Feline Kohl Power, nastepnie używając Greasepaint Stick V i B nadaj im kształt i gęsty kolor. Wersja V to fioletowy cień nakładany na górną powiekę, a wersja B to niebieski cień do dolnej powieki. Nadają one niezwykłego efektu opalizacji. Błyszczyk M-A-C Clear Gloss nada skórze blasku i ją rozświetli. Na koniec użyj Zoom Fast Black Lash, najczarniejszego tuszu na swiecie.
Usta: Żeby podkreślić magnetyzm oczu, usta powinny mieć minimalny makijaż. Na początek, użyj Dim Lip Erase, balsamu, który neutralizuje kolor ust. Następnie, nadaj kolor swoim ustom za pomocą odzywki Tinted Lip Conditioner SPF 15 w kolorze Fuchsia Fix. Ma ona świeży, różowy odcień. Dzięki temu Twoje usta będą wyglądać młodo i beztrosko.

Galeria

 

 

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy