Maybelline Pure Mineral

12.01.2009 14:27
A A A
Maybelline

Maybelline (Maybelline)

Dzięki Maybelline New York możesz odkryć dobroczynną moc mikrominerałów ukrytych w nowych mineralnych podkładach, pudrach, korektorach i różach.

Maybelline New York po 3 latach badań przedstawia linię produktów do makijażu, opracowaną na bazie czystych minerałów. W celu stworzenia formuły zapewniającej skórze naturalny, zdrowy i promienny wygląd, wyselekcjonowano minerały, które dobraliśmy ze względu na ich czystość i właściwości.

Minerały to kluczowe składniki gamy Pure Mineral. Sekretem są barwniki mineralne, które zostały potrójnie oczyszczone, aby zoptymalizować ich działanie i dopasowanie do odcienia skóry.

Formuła z mineralnymi pigmentami nadaje skórze zdrowy wygląd, zawiera ochronny filtr SPF 18, lekkie substancje odżywcze, nawilżające i krystalicznie czystą wodę.

Gama Pure Mineral Maybelline New York daje możliwość stworzenia kompleksowego makijażu twarzy, dzięki podkładowi w płynie korektorowi w płynie, podkładowi w pudrze i różowi w pudrze.

Podkład w płynie Pure.Liquid Mineral zapewnia naturalny, lekki, rozświetlony makijaż. Lekka formuła idealnie się nakłada dzięki wygodnemu i higienicznemu aplikatorowi. Czyste mikrominerały ukrywają niedoskonałości skóry bez pudrowego efektu. Produkt nie zawiera talku, konserwantów oraz olejków, dlatego nie podrażnia skóry. Pozwala jej swobodnie oddychać, ponieważ nie zatyka porów. Szklana buteleczka pomaga formule zachować na długo świeżość.

Fot. Maybelline New York

Cena: 26,99 zł

Mineralny korektor w płynie Pure.Cover Mineral zapewnia nieskazitelną i zdrowo wyglądającą skórę. "Oddychającą" formułę wzbogacono o rumianek i witaminę E, dzięki czemu ma ona właściwości łagodzące. Może być stosowany zarówno pod oczy, jak i do niedoskonałości skóry.

Fot. Maybelline New York

Cena: 23,99 zł

Mineralny podkład w pudrze Pure.Powder Mineral daje naturalny, bardziej promienisty i jednolity makijaż. Mikrominerały tworzą odcienie lepiej dopasowane do odcienia pięknej, zdrowej skóry bez pudrowego efektu. Wzmacnia naturalny blask eliminując oznaki zmęczenia i ziemisty odcień skóry. Puder nie zawiera talku, konserwantów i olejków.

Fot. Maybelline New York

Cena: 33,99 zł

Mineralny róż w pudrze Pure.Blush Mineral ze względu na wysokie stężenie pigmentów mineralnych pozwala na idealne wymodelowanie twarzy. Zawiera rozświetlające drobinki, które nadają skórze blask.

Fot. Maybelline New York

Cena: 25,99 zł

Podkład z drobinkami złota

Fluid anti-aging

Czytaj w Znam.to: Kosmetyk żerujący na nadziejach kobiet

 

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy