Cała kolekcja Eva Minge dla Esotiq z cenami!

annaszulc
09.03.2012
A A A
Eva Minge dla Esotiq - wiosna/lato 2012

Eva Minge dla Esotiq - wiosna/lato 2012 (kolaż Groszki.pl)

Zobaczcie jakie stroje kąpielowe, ubrania plażowe i typu homewear oraz jaką bieliznę zaprojektowała dla Esotiq Ewa Minge i za ile można to kupić!

Już wcześniej pokazywałyśmy Wam kilkanaście zdjęć z pokazu Eva Minge & Esotiq na wiosnę i lato 2012. Dzisiaj przedstawiamy Wam kompletny efekt tej współpracy wraz z cenami. Po zapoznaniu się z nim, koniecznie wypowiedzcie się na temat swoich wrażeń, ponieważ ciekawi nas czy należycie do zwolenniczek osiągającej spore sukcesy projektantki, czy raczej jesteście antyfankami, które podsumowują jej twórczość jednym słowem: kicz.

Eva Minge dla Esotiq - wiosna/lato 2012

Fot. ubrania w stylu homewear zaprojektowane przez Ewę Minge dla Esotiq

W GALERII znajdziecie linię strojów kąpielowych - warto zwrócić szczególną uwagę na modele jednoczęściowe; bielizny, w tym cielistych i czarnych biustonoszy z kolorowymi lub klasycznymi ramiączkami oraz koronkowych kompletów w beżu i czerwieni; homewear, czyli wygodnych i przyjemnych w dotyku ubrań do noszenia w domu i na co dzień oraz plażową, czyli letnich sukienek, szortów, koszulek, topów i bluz, a wszystko to w marynarskim klimacie i dwóch wersjach kolorystycznych.

Weźcie udział w sondażu i komentujcie!

Czytaj dalej:

Eva Minge & Esotiq - wiosna/lato 2012

Pokaz kolekcji Eva Minge & Esotiq 2012

kosmetyki, róż, fuksja, pastele, wiosna 2012

Różowe kosmetyki - 100% kobiecości!

PYTANIE Eva Minge głównie kojarzy mi się z...

  • kiczem
  • sukcesem
  • kobiecością
  • sztucznością

Sprawdź też:

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX