Zara online w Polsce!

marikka
06.03.2012
A A A
Zara online w Polsce

Zara online w Polsce (zara.com)

7 marca rusza w Polsce sklep internetowy ZARA.

Już od jutra będziecie mogły zrobić zakupy bez wychodzenia z domu!

Zara to flagowa marka hiszpańskiego Inditexu i jedna z bardziej lubianych sieciówek. Popularność zdobyła dzięki błyskawicznej reakcji na trendy i świetnym kolekcjom basic. Zapotrzebowanie na butik online istniało od dawna. Marka zrobiła nam nadzieję już 1,5 roku temu, kiedy to uruchomiła pierwszy sklep internetowy. Wówczas jednak jedynie z opcją wysyłki do Hiszpanii, Włoch, Francji, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Od jutra zakupy będzie można zrobić również z Polski. Dla klientek z pewnością będzie to duże ułatwienie. Zwłaszcza dla tych, które mieszkają daleko od sklepów stacjonarnych i są skazane na zakupy na aukcjach - gdzie kwitną spekulacje cenowe. Nie będzie już tak dużego problemu z rozmiarówką, zwłaszcza podczas przecen.

W sieci pojawią się wszystkie linie Zary - Zara Woman, TRF, dziecięca i męska - w cenach odpowiadającym tym z butików stacjonarnych.

Będą trzy opcje dostawy: standard - przesyłka dotrze w ciągu 3 - 5 dni, express - przesyłka dotrze w ciągu 48 godzin (dni pracujących) oraz odbiór osobisty w najbliższym salonie Zary - wówczas zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 3 - 5 dni.

Płatności można dokonać kartami: VISA, AMEX, Master Card

Klienci www.zara.com będą mieli do dyspozycji darmową infolinię oraz możliwość kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Zara lookbook marzec 2012

Zasady dotyczące reklamacji również będą takie same, jak przy zakupach stacjonarnych. Będzie istniała możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni od daty zakupu. Nie tylko z pomocą kuriera - ubranie będzie można zwrócić osobiście w dowolnym sklepie marki.

Internetowy butik Zary ma być prosty w obsłudze i intuicyjny. W zakupach ma pomóc również możliwość filtrowania kolorów, rozmiarów i cen.

Sprawdź też:

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX