Półfinał Fashion Designer Awards 2010 w Złotych Tarasach - zobacz niezwykły pokaz trendów

24 kwietnia 2010 w Złotych Tarasach odbędzie się półfinał 2-giej edycji Konkursu Fashion Designer Awards 2010. Pokaz rozpocznie się o godzinie 17.00, Plac przy fontannie - na pierwszym piętrze Centrum.
Podczas tego niezwykłego pokazu zobaczymy 20 półfinalistów konkursu wybranych przez Jury Fashion Designer Awards. Młodzi projektanci zaprezentują swoje pret-a-porter kolekcje inspirowane urbanistycznym designem metropolii świata.

"Trema rośnie z każdym dniej bliżej półfinału, gdy prace są bliższe końca i wkrótce zostaną wystawione na najważniejszą próbę. Z drugiej strony kołacze myśl: przecież taki jest cel tej przygody. Konfrontacja, próba sił, zmierzenie się ze wspaniałym gronem twórców " - mówi Joanna Ostrowska jedna z półfinalistek konkursu.

"Konkurs półfinałowy FDA 2009 dał mi szansę na zaprezentowaniu się po raz pierwszy przed publicznością Warszawy i otworzył mi drzwi do finału FDA. Był to wspaniały dzień oraz okazja na spędzenie dnia w gronie rodziny i przyjaciół którzy mogli cieszyć oczy pracami młodych i utalentowanych Projektantów jak również Ślicznymi Modelkami i precyzyjnie wykonanym makijażem modowym " - wspomina Ludomir Lenda finalista Fashion Designer Awards 2009, który zakwalifikował się również do półfinału tegorocznej edycji Konkursu.W programie Pokazu Półfinałowego: pokazy mody marek Stefanel, Van Graaf, Esprit, a także pokaz mody w stylu Hard Rock Cafe. Stylizacją modelek zajmie się zespół profesjonalistów Caroliny Pettersson. Na zgromadzonych widzów czekają liczne konkursy i atrakcje. Pokaz poprowadzi Klaudia Carlos