Pokaz światowego makijażu by MAC Cosmetics w konkursie Fashion Designer Awards 2010

Wszystkich fanów młodej mody oraz marki MAC Cosmetics zapraszamy 17. kwietnia do Złotych Tarasów na pokaz półfinałowy Konkursu Fashion Designer Awards 2010
Makijażem modelek podczas Pokazu Półfinałowego oraz Gali Finałowej zajmie się zespół makijażystów MAC, którym pokieruje osoba zupełnie wyjątkowa - Carolina Pettersson - Senior Artist MAC, która w związku z Fashion Designer Awards przyjedzie specjalnie do Warszawy.

"Carolina to fantastyczna osoba, bardzo kreatywna i utalentowana, jestem głęboko przekonana, ze stworzy w pełni profesjonalny backstage pokazów w ramach konkursu Fashion Designer Awards a makijaż modelek wzbudzi podziw" - mówi Joanna Sokołowska- Pronobis organizatorka konkursu.

Carolina Pettersson z marką MAC jest związana od blisko 10 lat, znajduje się w elitarnej grupie Senior Make Up Artystów MAC. W skali świata jest ich kilkudziesięciu, w regionie europejskim - zaledwie 17. Senior Artist to osoba, która kreuje trendy, wspomaga projektantów mody przy tworzeniu makijaży do kolekcji oraz ma głos przy wprowadzaniu nowych produktów, a także wspomaga trenerów i rozwija zdolności makijażowe Make Up Artystów." Moda jest częścią DNA MAC'a - mówi Carolina Pettersson . Jesteśmy zobowiązani do wspierania projektantów na różnych etapach ich rozwoju. Nasz zespół artystów makijażu na backestage'u Tygodni Mody w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie i Paryżu każdego sezonu kreuje trendy i współpracuje z takimi światowymi sławami jak Val Garland, Tom Pecheux i Charlotte Tilbury. Podczas sezonu jesień -zima 2010 byliśmy na backstage prawie 200 pokazów w tych 4 miastach fashion weeków z Giles Deacon dla Chloe, z Missoni dla Rodarte. Zapewniamy również profesjonalne wyszkolenie oraz produkty na całym świecie od Kopenhagi przez Delhi po Singapur.

Jesteśmy szczególnie podekscytowany pracą dla młodych projektantów w ramach Konkursu Fashion Designer Awards Poland."