Nowa kolekcja Makalu

Redakcja
31.03.2010 12:00
A A A
Moda na sezon letni jest wyrazista, pełna życia i świeżości. Tendencje kierują się w różne strony, dlatego marka Makalu w swojej ofercie proponuje trzy linie stylistyczne.
BACK TO THE FUTURE

Inspiracja płynie z elementów geometrycznych, futurystycznej architektury i anatomii ludzkiego ciała. Geometria kroju i zredukowany design to czysta, bawiąca się asymetrią tendencja przyszłości. Tak radykalne formy wywołują potrzebę kontrastu: zestawienie bieli i czerni.ADVENTURE SPIRIT

Inspiracja barwną i egzotyczną podróżą w nieznane rejony, gdzie piaskowa kolorystyka i botaniczna precyzja składają się na nową wizję przygody. Trend safari lub cargo przedstawiony jest tu w bardziej szlachetnej formie, a kobiecości dodają lejące się jedwabie i delikatne tkaniny. Niezmienny pozostają detale charakterystyczne dla tego stylu: kieszenie z klapkami, troczki, wiązane paski czy naszywki. Kolor piaskowy jest błyszczący lub matowy, a dominującym materiałem jest dżersej. Ważne są także drapowania oraz obecność elementów wykonanych ze skóry pytona. Do kluczowych akcesoriów tego trendu należy też dekoracyjna, etniczna biżuteria.

NATURE EXPERIMENT

Źródłem inspiracji trzeciej linii Makalu są elementy świata organicznego, nadruki kwiatów i żywe barwy ptaków. To kolorystyczne show z przewagą barwy niebieskiej, czerwonej oraz granatowej.

We wszystkich trzech liniach dominują sukienki w różnych fasonach. Ważne są także akcesoria w postaci toreb, butów, pasków oraz biżuterii.ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy