5 czerwca wystartuje H&M Loves Music Warsaw

Już 5 czerwca w Warszawie wystartuje wyjątkowy projekt H&M Loves Music Warsaw. Przez kolejne 4 tygodnie, na pływającej scenie, która przybijać będzie do brzegów Wisły, zagoszczą polscy i zagraniczni artyści.

W ramach projektu H&M Loves Music Warsaw, w czerwcowe weekendy na Wiśle pojawi się barka ze specjalnie zaprojektowaną na tę okazję sceną. W piątkowe i sobotnie wieczory rozbrzmiewać tu będą dźwięki serwowane zarówno przez światowe gwiazdy, jak i znanych polskich artystów. Dzięki wyjątkowej architekturze i lokalizacji sceny, czerwcowe imprezy w Stolicy połączą atmosferę klubowego szaleństwa z wakacyjnymi imprezami na plaży.

5 czerwca wystartuje H&M Loves Music WarsawMat. prasowe

W ramach H&M Loves Music Warsaw, każdego dnia wystąpi inny artysta - m.in Natalia Przybysz, Wojtek Mazolewski, KAMP!, The Dumplings, Vanilla Ace, Robosonic, Gnucci, Riva Starr, Last Robots, Ex Boyfriends, Bartek Winczewski, Miko Czajkowski, Dudekk, DJ Kuvau i wielu innych. Scena zlokalizowana będzie na przemian w okolicy klubów Pomost 511 i Temat Rzeka.

H&M Loves Music Warsaw to następny krok w globalnym projekcie muzycznym prowadzonym od sześciu lat przez H&M. Lokalnie, marka postawiła na koncept z wyjątkową architekturą i fantastyczną muzyką, czego efekty będzie można oglądać w każdy czerwcowy weekend.

Więcej o: