Open Wedding Day - bezpłatne ślubne konsultacje Agaty Wojtkiewicz

W ramach Open Wedding Day, organizowanego przez andel's Hotel Łódź w niedzielę - 12 lutego, Agata Wojtkiewicz przeprowadzi prezentację tendencji w modzie ślubnej. Projektantka udzieli ślubnych konsultacji stylizacyjnych wszystkim pannom młodym, które kochają niebanalne kreacje.

Miejsce ślubu i wesela ma z pewnością wielkie znaczenie. Nie mniej ważna jest jednak para młoda, która tego najważniejszego dnia musi olśnić wszystkich zebranych gości. Dlatego też w wyjątkowych wnętrzach andel's Hotel Łódź, już 12 lutego, w godz. 10.00-16.00 odbędzie się ślubny dzień otwarty, z udziałem projektantki mody Agaty Wojtkiewicz, która wszystkim zainteresowanym udzieli cennych rad z zakresu ślubnych stylizacji.

Pary przygotowujące się do ślubu będą miały okazję również zapoznać się z wnętrzami design hotelu, uzyskać porady związane z organizacją przyjęcia weselnego i skosztować dań kuchni andel's Hotel Łódź. W weselny klimat wprowadzać będzie orkiestra i pokaz tortów weselnych. Dodatkowo wszyscy uczestnicy dni otwartych będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest „Romantyczna Noc Poślubna” - wyjątkowa noc poślubna w apartamencie andel's Hotel Łódź z wieloma dodatkowymi atrakcjami.

„Open Wedding Day w andel's Hotel Łódź to doskonała okazja dla panien młodych, które szukają nieszablonowych, a jednocześnie subtelnych rozwiązań na jeden z najważniejszych dni w życiu. W trakcie całodziennego spotkania udzielę im konsultacji stylizacyjnych, przedstawię najnowsze tendencje w modzie ślubnej oraz zaprezentuję najnowszą kolekcję ślubną na sezon 2012/2013” - powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz.

Agata Wojtkiewicz jest organizatorką i pomysłodawczynią warsztatów ślubnych „White - wszystko o ślubach”, organizowanych już dwukrotnie w największych miastach Polski. Dzięki nim udowadnia zebranym pannom młodym, że w dniu ślubu można wyglądać pięknie i jednocześnie pozostawać sobą. Teraz szansę na uzyskanie cennych rad dotyczących odpowiedniego fasonu sukni, butów, biżuterii oraz innych dodatków, mają uczestnicy Open Wedding Day w andel's Hotel Łódź. Spotkanie z projektantką odbędzie się 12 lutego w godz. 10.00-16.00 oraz na wykłady z tendencji o godz. 11.00 i 14.00.

Wstęp na spotkanie jest wolny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Więcej o: