Roma G±siorowska otwiera butik Natinaf

Magdalena Kacalak
07.09.2011 09:33
A A A
Roma G±siorowska otwiera butik Natinaf

Roma G±siorowska otwiera butik Natinaf (Natinaf)

To zdecydowanie jej czas. Niedawno aktorka Roma G±siorowska zaprojektowała swoj± pierwsz± kolekcję, zgarnęła nagrodę aktorsk± w Gdyni a teraz wraz z przyjaciółk± otwiera butik internetowy, którego na naszym rynku brakowało.

Pisały¶my już o kolekcji ubrań zaprojektowanych przez Romę, Stara Bardzo, ale wtedy nikt jeszcze nie wiedział, że aktorka planuje otwarcie sklepu internetowego. Wraz z Mart± Wawrzyniak- Falkowsk±, pracuj±c± w branży reklamowej, Roma G±siorowska-Żurawska otworzyła nowy sklep o nazwie Natinaf.

Sklep powstał z potrzeby wła¶cicielek, bo nie zawsze osoby, które niekoniecznie chc± wygl±dać jak z wybiegu, maj± się w co ubrać. Natinaf zostało stworzone dla kobiet, które poszukuj± własnego stylu, lubi± wyrazić się poprzez ubrania a nie maj± ci¶nienia na bycie super modn±. Oczywi¶cie znajdziemy tam rzeczy z metk±, tworzone przez Natinaf, ale i rzeczy autorstwa młodych, polskich projektantów, oraz rzeczy z drugiej ręki.

Jak same pisz±, dziewczyny robi± to co lubi± i tak jak czuj±. Czerpi± z tego co teraz, kiedy¶, jutro; mieszaj± i tworz± mezalianse. Czerpi± z otwartej, nieustannie p±czkuj±cej sieci ludzi z otwartymi głowami.

Manifest Natinaf to: natinaf experiments on the surface. no rules. no fear. no fashion victimazing!

W butiku znajdziemy cztery działy:

- debiutanck± kolekcję ubrań Romy - STARA BARDZO, której kontynuację - damsk±, jesienno-zimow± kolekcję STYGMATY - będzie można obejrzeć już za parę dni.

- NATINAF FINDINGS, w którym znaleĽć można perełki vintage i inne stylowe ciuchy z drugiej ręki.

- NATINAF PRODUCTION to między innymi koszulki z przewrotnymi manifestami marki.

- NATINAF FRIENDS - mie¶ci w sobie sukcesywnie rozszerzan± ofertę ubrań i akcesoriów tworzonych przez młodych twórców zwi±zanych z mark± NATINAF - jej przyjaciół, znajomych i ich znajomych.

Sam sklep zachwyca radosn± żółci± i przyjaznym interfesjem, choć oferta póki co nie różni się mocno od innych butików vintage. Kilka działów czeka jeszcze na rozszerzenie oferty, ale nabierzmy cierpliwo¶ci, adres ten na pewno warto zapamiętać.

Zapraszamy do butiku: www.natinaf.com

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy