Roma Gąsiorowska otwiera butik Natinaf

Magdalena Kacalak
07.09.2011 09:33
A A A
Roma Gąsiorowska otwiera butik Natinaf

Roma Gąsiorowska otwiera butik Natinaf (Natinaf)

To zdecydowanie jej czas. Niedawno aktorka Roma Gąsiorowska zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję, zgarnęła nagrodę aktorską w Gdyni a teraz wraz z przyjaciółką otwiera butik internetowy, którego na naszym rynku brakowało.

Pisałyśmy już o kolekcji ubrań zaprojektowanych przez Romę, Stara Bardzo, ale wtedy nikt jeszcze nie wiedział, że aktorka planuje otwarcie sklepu internetowego. Wraz z Martą Wawrzyniak- Falkowską, pracującą w branży reklamowej, Roma Gąsiorowska-Żurawska otworzyła nowy sklep o nazwie Natinaf.

Sklep powstał z potrzeby właścicielek, bo nie zawsze osoby, które niekoniecznie chcą wyglądać jak z wybiegu, mają się w co ubrać. Natinaf zostało stworzone dla kobiet, które poszukują własnego stylu, lubią wyrazić się poprzez ubrania a nie mają ciśnienia na bycie super modną. Oczywiście znajdziemy tam rzeczy z metką, tworzone przez Natinaf, ale i rzeczy autorstwa młodych, polskich projektantów, oraz rzeczy z drugiej ręki.

Jak same piszą, dziewczyny robią to co lubią i tak jak czują. Czerpią z tego co teraz, kiedyś, jutro; mieszają i tworzą mezalianse. Czerpią z otwartej, nieustannie pączkującej sieci ludzi z otwartymi głowami.

Manifest Natinaf to: natinaf experiments on the surface. no rules. no fear. no fashion victimazing!

W butiku znajdziemy cztery działy:

- debiutancką kolekcję ubrań Romy - STARA BARDZO, której kontynuację - damską, jesienno-zimową kolekcję STYGMATY - będzie można obejrzeć już za parę dni.

- NATINAF FINDINGS, w którym znaleźć można perełki vintage i inne stylowe ciuchy z drugiej ręki.

- NATINAF PRODUCTION to między innymi koszulki z przewrotnymi manifestami marki.

- NATINAF FRIENDS - mieści w sobie sukcesywnie rozszerzaną ofertę ubrań i akcesoriów tworzonych przez młodych twórców związanych z marką NATINAF - jej przyjaciół, znajomych i ich znajomych.

Sam sklep zachwyca radosną żółcią i przyjaznym interfesjem, choć oferta póki co nie różni się mocno od innych butików vintage. Kilka działów czeka jeszcze na rozszerzenie oferty, ale nabierzmy cierpliwości, adres ten na pewno warto zapamiętać.

Zapraszamy do butiku: www.natinaf.com

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX