Top Secret na wiosnę i lato 2014

Redakcja, NS
11.02.2014 06:47
A A A
Top Secret na wiosnę i lato 2014

Top Secret na wiosnę i lato 2014 (Mat. prasowe)

Top Secret proponuje ubrania i dodatki dla osób interesujących się modą, świadomych swoich zalet, które chcą być w zgodzie z trendami a wyglądem podkreślić swoją osobowość i poczuć się atrakcyjnie.

Najnowsza kolekcja marki Top Secret jest podzielona na dwie linie City i Casual , dzięki temu znajdziemy w nich cały wachlarz propozycji - od  stylu bardziej formalnego po casual z większą dawką najnowszych trendów mody. Można w nich znaleźć wszystko to co jest w tej chwili na czasie, zarówno jeśli chodzi o główne trendy i inspiracje, kolorystykę, detale,  tkaniny  a przede wszystkim formy ubrań. Dużo jest obszernych gór, wąskich dołów jak i kobiecych form podkreślających sylwetkę i talię. Są też nowinki tego sezonu - bluzki odsłaniające brzuch, ażurowe swetry czy rozkloszowane spódnice.

Top Secret na wiosnę i lato 2014Top Secret na wiosnę i lato 2014

Sylwetka jest  kobieca, raz  nawiązuje do mody lat 50. raz inspiruje się  trendem „masculine- feminine”. Znajdujemy też w kolekcji Top Secret  zwiewne kobiece linie niczym z Bliskiego Wschodu albo w stylu lat 90. Inspiracje kwiatowym minimalizmem i charakterystyczne nadruki widać w linii Minimal Fower,  starożytnością - w linii Cleoparta; subkultury punka i rocka odnajdziemy w grunge denim, a miejski klimat  lat 90. w Lux Sport. Sylwetkę kobiecą, casualną, bardziej weekendową, w której dominują swetry łączone z jeansami  proponuje California dream.

Marka Top Secret sesję zdjęciową do  kampanii  na wiosnę i lato 2014 przygotowała  w plenerach słonecznej Malagi. Autorką ujęć  jest jedna z najlepszych polskich fotografek mody Agata Pospieszyńska.

Top Secret na wiosnę i lato 2014Top Secret na wiosnę i lato 2014

Sesja jest kontynuacją budowania wizerunku nowoczesnej marki mody w oparciu o różnorodne stylizacje sylwetek  kobiety i mężczyzny, pokazanych w codziennych sytuacjach życiowych.

na dwie linie City i Casual , dzięki temu znajdziemy w nich cały wachlarz propozycji - od  stylu bardziej formalnego po casual z większą dawką najnowszych trendów mody. Można w nich znaleźć wszystko to co jest w tej chwili na czasie, zarówno jeśli chodzi o główne trendy i inspiracje, kolorystykę, detale,  tkaniny  a przede wszystkim  formy ubrań. Dużo jest obszernych gór, wąskich dołów jak i kobiecych form podkreślających sylwetkę i talię. Są też nowinki tego sezonu - bluzki odsłaniające brzuch, ażurowe swetry   czy  rozkloszowane  spódnicna dwie linie City i Casual , dzięki temu znajdziemy w nich cały wachlarz propozycji - od  stylu bardziej formalnego po casual z większą dawką najnowszych trendów mody. Można w nich znaleźć wszystko to co jest w tej chwili na czasie, zarówno jeśli chodzi o główne trendy i inspiracje, kolorystykę, detale,  tkaniny  a przede wszystkim  formy ubrań. Dużo jest obszernych gór, wąskich dołów jak i kobiecych form podkreślających sylwetkę i talię. Są też nowinki tego sezonu - bluzki odsłaniające brzuch, ażurowe swetry   czy  rozkloszowane  spódnice.
Zobacz także
  • New Balance wiosna 2014 Wiosenna kolekcja New Balance
  • CCC - kolekcja wiosna/lato 2014 Wiosenna kolekcja CCC
  • Walentynkowa kolekcja Oysho Walentynkowa kolekcja Oysho

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Polecamy