Ciepłe czapki na zimę

Redakcja, NS
26.11.2013
A A A
Ciepłe czapki na zimę

Ciepłe czapki na zimę (Mat. prasowe)

Podobno najwięcej ciepła ucieka przez głowę. Nie warto więc ryzykować i na zimę dobrze zaopatrzyć się w porządną czapkę!

Dni są coraz krótsze, temperatura coraz niższa, a warstwy, które na siebie zakładamy coraz grubsze. Ale zima ma też swoje dobre strony! Ręce zacierają szczególnie fani wszelkich nakryć głowy. Ale nawet Ci, którzy nigdy za nimi nie przepadali, w tym sezonie powinni wybrać coś dla siebie - bo możliwości jest naprawdę sporo. Najbardziej klasycznym i oczywistym wyborem jest czapka.

Ciepłe czapki na zimęCzapka w intensywnym różowym kolorze wyróżni Cię z tłumu!

W tym sezonie nosimy kolorowe, wełniane czapki z dużym pomponem. Wściekły róż, pomarańcz czy kobalt sprawią, że będziesz się wyróżniać z nieco szarego, zimowego krajobrazu. Kolejny sezon bardzo modne są również czapki z nadrukowanymi zwierzęcymi mordkami i doczepionymi uszkami, które są ciepłe i zabawne zarazem. Szczególnie wrażliwi na zimno powinni wybrać czapki futrzane, wśród których prym wiodą pilotki. Dla fanów klasyki proponujemy kremowe, wełniane czapki, które pasują praktycznie do wszystkiego.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII>>

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy